ebook Zakochane Las Vegas - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 28)

Zakochane Las Vegas - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 34.80
wciąż za drogo?
34.80 zł Lub 31.32 zł
34.90 zł
34.80 zł
34.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Las Vegas nigdy nie zasypia. W mieście grzechu pieniądze, seks i luksus zawrócą w głowie każdemu.

Ruth nie miała łatwego dzieciństwa. Po śmierci czułej i opiekuńczej matki została sama z ojcem wychowującym ją twardą ręką. W dorosłym życiu związki z mężczyznami jedynie mocniej raniły już i tak krwawiące serce, bo gorące uczucie szybko zastępowały kontrola, przemoc i manipulacje.

Kiedy pojawił się Nicolas, Ruth uwierzyła, że jeszcze może być szczęśliwa. Zrezygnowała z pracy, sprzedała mieszkanie i z małą walizką przyleciała do Las Vegas. Miasta, które miało być jej nowym domem, i mężczyzny, który obiecał kochać ją ponad wszystko. Kiedy nie pojawił się na lotnisku, Ruth podejrzewała najgorsze. Kolejny mężczyzna zabawił się jej życiem. Co tak naprawdę się stało i czy kobieta da sobie radę sama?

„Zakochane Las Vegas” to mieszanka niebezpiecznych sytuacji, hazardu, miłości ponad wszystko i ekscytujących doświadczeń seksualnych.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Katarzyny Ptasińskiej.

Zakochane Las Vegas - audiobook od Kinga Jesman możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć