ebook Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 130)

Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.99
Audiobook - najniższa cena: 39.99
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
43.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
42.90 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
34.99 zł
34.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dlaczego niektóre firmy triumfują a inne upadają?

iPhone kontra BlackBerry. Adidas kontra Puma. Fender kontra Gibson. H&M kontra Zara. David Brown, autor jednego z najpopularniejszych podcastów, „Business Wars”, przedstawia największe rywalizacje biznesowe w historii. Co stoi za sukcesami i porażkami marek, które wpływają na nasze życie?

David Brown wykorzystując kultowe strategiczne zagrywki i rady Sun Zi pokazuje, jak potężne firmy wyrastają, pokonują rywali, tworzą innowacyjne plany i dostosowują się do zmiennych oczekiwań społeczeństwa. Ich cel? Być o kilka kroków przed resztą i pozostać triumfalnym tytanem swojej branży.

Opowieści zawarte w Wojnach biznesowych ekscytują, ale jednocześnie dają bezcenne lekcje: determinacji, kreatywności, cierpliwości, finezji, wytrwałości i innych cech, które prowadzą do stworzenia zwycięskiej firmy. Te wnioski przydadzą się wszystkim: od freelancerów po dyrektorów międzynarodowych korporacji.

Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie od David Brown możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć