ebook Idealna para
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 605)

Idealna para
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 42.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-35% 19.74 złpremium: 11.84 zł Lub 11.84 zł
22.37 zł
25.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
23.03 zł
23.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeszłość upomni się o ciebie w najmniej spodziewanym momencie… Aneta szuka zapomnienia po nieudanym związku w portalu randkowym. Tam poznaje Eryka i kiedy wydaje się, że szczęście wreszcie się do niej uśmiechnęło, zaczynają nękać ją coraz bardziej niepojące zdarzenia. Czyżby powrócił ktoś, kto nie zapomniał o dawnych, niewyrównanych rachunkach?

OCH, BĘDZIECIE IDEALNĄ PARĄ. WSZYSCY WAM UWIERZĄ. JUŻ WIDZĘ TE OKŁADKI GAZET I KOLEJNE OFERTY…

Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą Polską związek z zatrudnionym przez producenta aktorem.

Aneta przyjmuje ofertę i poznaje przystojnego Eryka. Kobieta stopniowo przywiązuje się do mężczyzny, a ich relacja wykracza poza kamery. Wkrótce jednak dochodzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń, po których bezpieczeństwo i kariera Anety stają pod znakiem zapytania.

Jakie tajemnice skrywa Eryk? Kim jest kobieta, która codziennie śledzi Anetę? I kto przysyła jej bukiet białych róż?

Zdesperowana Aneta stopniowo odkrywa szokującą prawdę. Ta zmusza ją do konfrontacji z bolesną przeszłością i człowiekiem, o którym wolałaby zapomnieć. A wszystko zaczęło się w słonecznym Dubaju…

ON WRÓCIŁ I ZROBI WSZYSTKO, BY WYRÓWNAĆ ZE MNĄ RACHUNKI…

O e-booku Idealna para blogerzy napisali: 

Twórczość Marcela Mossa jest elektryzująca, wciągająca, pochłaniająca do cna. W czym tkwi fenomen? Pewnie w umiejętnym i dogłębnym „dotykaniu” współczesnych problemów. Autor nie boi się głośno o nim mówić. A ubierając je w historię na kartach swych książek uczula nas na owe problemy.  - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Idealna para od Marcel Moss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Młodość to czas na realizowanie siebie: poznawanie świata, przyjemności i pogoń za marzeniami.
Bardzo często nie zakochujemy się w osobie, ale w idealistycznym wyobrażeniu na jej temat. Prawdziwy związek ma szansę przetrwać tylko wtedy, gdy obie strony wzajemnie się akceptują.
Sięgając po książki Marcela Mossa mam pewność, że czeka nas emocjonująca lektura. Tak samo jest i tym razem, gdy zacząłem poznawać historię zapisaną na kartach Idealnej pary. Zacząłem i nie skończyłem dopóki nie poznałem jej finału.

Autor w swej twórczości dotyka wiele ważnych i aktualnych tematów. Tematów tabu. Tym razem Marcel Moss skupił się na kwestii dyskryminacji kobiet oraz na hejcie w sieci, które zbiera straszne żniwo. Co ważne, na początku każdego rozdziału przytacza dane statystyczne, które ukazują ogrom poruszanego problemu.

Marcel Moss w książce Idealna para ukazuje nam historię Anety Herbik. Historię, która mogła przydarzyć się każdej kobiecie. Aneta jest celebrytką, która w social mediach kreuje doskonałe życie. Niestety owa kreacja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kobieta zmaga się z demonami przeszłości związanymi z jej wyjazdem do Dubaju. Propozycja wystąpienia w show promującym aplikację randkową Mytholovic ma pomóc jej w odzyskaniu pozytywnego odbioru w Internecie. Aneta zgodziła się, aby wyjechać do Grecji i u boku przystojnego Eryka kreować wizję szczęśliwego związku. Oczywiście w blasku fleszy nie widać cieni, które coraz bardziej zagrażają bezpieczeństwu kobiety. Aneta otrzymuje tajemnicze przesyłki z białymi różami. Kto jest nadawcą? Kim jest kobieta, która śledzi Anetę?

Na domiar złego Eryk, z którym relacja wybiega daleko poza kamery, skrywa mroczną tajemnicę. Jak się okazuje udział w programie, który miał być lekarstwem, jest kolejnym utrapieniem kobiety. Aneta wplątała się w niebezpieczną grę. Jeśli jesteście ciekawi jak potoczą się losy kobiety, czy zdoła uciec przed demonami przeszłości, to koniecznie sięgnijcie po Idealną parę. To doskonała lektura na jesienny wieczór. Jeden wieczór, gdyż pochłoniecie tę książkę w mgnieniu oka. A w finałowej odsłonie wręcz eksplodujecie nasączeni nadmiarem elektryzującej lektury.

I w rzeczy samej, twórczość Marcela Mossa taka właśnie jest – elektryzująca, wciągająca, pochłaniająca do cna. W czym tkwi fenomen? Pewnie w umiejętnym i dogłębnym „dotykaniu” współczesnych problemów. Autor nie boi się głośno o nim mówić. A ubierając je w historię na kartach swych książek uczula nas na owe problemy. Tak ku przestrodze, aby historia Anety nie była w przyszłości historią każdego z nas. Obecnie chęć błyszczenia na salonach czy w social media kusi swym blaskiem. Lecz dzięki Idealnej parze możemy uświadomić sobie jak bardzo można się sparzyć, a owe blaski mogą mieć więcej cieni, które pozostawią ślad w naszym życiu.

Marcel Moss bez wątpienia swą twórczością zasługuje na uznanie. Autor jawi mi się jako „społeczne sumienie” ukazujące współczesne problemy i ustrzegające nas przed wplątaniem się w nie. Idealna para to thriller, który zdecydowanie polecam, nie tylko miłośnikom gatunku, lecz każdemu z nas. Tę książkę warto przeczytać! Ten thriller warto umieścić na honorowym miejscu Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć