ebook Kapuś w kapuście
3.28 / 5.00 (liczba ocen: 78)

Kapuś w kapuście
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.57
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
32.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
32.90 zł
21.57 zł
22.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W „Echu Kraśnika” nie dzieje się najlepiej. Rzadko bywający w redakcji gazety szef stwierdza, że gazeta cierpi na „niepoczytalność” i zmusza cały zespół do pełnej mobilizacji.

Udręczonym redaktorom z pomocą przychodzi przypadek. Oto pewnej mglistej listopadowej nocy Kamila Jarczewska znajduje w parku ciało doskonale sobie znanej Patrycji Marii Kapuś. Nim na miejsce dotrze policja, pani redaktor zdąży zebrać dość materiału, by zaserwować czytelnikom sensacyjnego newsa, a jej podwładni zrobią wszystko, by gazeta odzyskała „poczytalność”.

Kto zabił Pati Kapuś, najbardziej znienawidzoną kraśnicką urzędniczkę? Czy prokuratorowi Jerczykowi, aspirantowi Szczęsnemu i sierżantowi Skotnickiemu uda się przebić mur milczenia i dotrzeć do osoby odpowiedzialnej za śmierć Pati? Jakie tajemnice ukrywała panna Kapuś?

A może to redaktorzy „Echa Kraśnika” mają w swoim ręku klucz do rozwiązania zagadki?

Kapuś w kapuście od Małgorzata J. Kursa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć