ebook Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook
2.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 20)

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.69
Audiobook - najniższa cena: 23.69
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
23.69 zł
24.68 zł Lub 22.21 zł
29.28 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
29.61 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, nie spoczywa na laurach! Dzięki niemu wiemy już, jak radzić sobie z idiotami i psychopatami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z narcyzami. Oto profesjonalny skandynawski poradnik, który jest źródłem niezawodnej wiedzy na ten temat. Hit wielu list bestsellerów!

Z pewnością w swoim życiu wielokrotnie spotkaliście się z ludźmi, którzy wręcz muszą być w centrum uwagi – wielbieni i ubóstwiani. Brak zainteresowania ich życiem, sukcesami i opowieściami traktowany jest jako ogromna zniewaga. Dlatego otaczają się ludźmi, którzy ich bezwzględnie podziwiają.

Narcyzi, bo o nich mowa, mają na celowniku wszystkie osoby posiadające pewną typowo ludzką cechę: empatię. Nieważne, czy jesteś atrakcyjny, bogaty, kompetentny, efektywny w pracy, lubiany, popularny, zabawny czy silny psychicznie – i tak możesz zostać wmanewrowany w ich gierki.
Narcyzi zwodzą ludzi, posługując się tymi samymi metodami co psychopaci. Jak nikt znają się na ludziach i psychologii – wiedzą, w jaki sposób manipulować innymi, by ci spełniali ich zachcianki.

Na szczęście Thomas Erikson, doświadczony znawca ludzkiej natury, podpowie, jak poradzić sobie z takimi osobnikami i wyzwolić się spod ich uroku. Najważniejsze jest to, by zapamiętać jedno ważne słowo: „NIE”.

Narcyz się NIE zmieni.

NIE uleczysz takiej osoby.

Jedyne, co możesz zrobić, to zadbać o swoje granice i jak najczęściej mówić narcyzowi NIE.

Ale to nie wszystko. Warto też przyjrzeć się sobie w lustrze. Może się bowiem okazać, że to nie ty masz problem z otoczeniem, tylko to otoczenie ma problem z tobą…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bartosza Głogowskiego.

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć