ebook Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook
3.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 55)

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.52
Audiobook - najniższa cena: 21.39
wciąż za drogo?
-30% 21.39 złpremium: 12.83 zł Lub 12.83 zł
24.68 zł Lub 22.21 zł
25.90 zł
26.00 zł
32.90 zł
-10% 24.02 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Thomas Erikson, naukowiec i światowej sławy coach, nie spoczywa na laurach! Dzięki niemu wiemy już, jak radzić sobie z idiotami i psychopatami. Teraz przyszła pora, aby zrobić porządek z narcyzami. Oto profesjonalny skandynawski poradnik, który jest źródłem niezawodnej wiedzy na ten temat. Hit wielu list bestsellerów!

Z pewnością w swoim życiu wielokrotnie spotkaliście się z ludźmi, którzy wręcz muszą być w centrum uwagi – wielbieni i ubóstwiani. Brak zainteresowania ich życiem, sukcesami i opowieściami traktowany jest jako ogromna zniewaga. Dlatego otaczają się ludźmi, którzy ich bezwzględnie podziwiają.

Narcyzi, bo o nich mowa, mają na celowniku wszystkie osoby posiadające pewną typowo ludzką cechę: empatię. Nieważne, czy jesteś atrakcyjny, bogaty, kompetentny, efektywny w pracy, lubiany, popularny, zabawny czy silny psychicznie – i tak możesz zostać wmanewrowany w ich gierki.
Narcyzi zwodzą ludzi, posługując się tymi samymi metodami co psychopaci. Jak nikt znają się na ludziach i psychologii – wiedzą, w jaki sposób manipulować innymi, by ci spełniali ich zachcianki.

Na szczęście Thomas Erikson, doświadczony znawca ludzkiej natury, podpowie, jak poradzić sobie z takimi osobnikami i wyzwolić się spod ich uroku. Najważniejsze jest to, by zapamiętać jedno ważne słowo: „NIE”.

Narcyz się NIE zmieni.

NIE uleczysz takiej osoby.

Jedyne, co możesz zrobić, to zadbać o swoje granice i jak najczęściej mówić narcyzowi NIE.

Ale to nie wszystko. Warto też przyjrzeć się sobie w lustrze. Może się bowiem okazać, że to nie ty masz problem z otoczeniem, tylko to otoczenie ma problem z tobą…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bartosza Głogowskiego.

Otoczeni przez narcyzów. Jak obchodzić się z tymi, którzy nie widzą świata poza sobą - audiobook od Thomas Erikson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć