ebook Mister, Mister
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Mister, Mister
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.64
wciąż za drogo?
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
26.64 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
34.04 zł
35.15 zł Lub 31.64 zł
29.58 zł
29.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Świat pięknych ludzi jest piękny, ale tylko z zewnątrz.

25-letni Mieszko nie myślał o udziale w konkursie piękności. Ulega jednak namowom swojej chorobliwie ambitnej matki i wbrew sobie startuje w konkursie Man of Poland – męskim odpowiedniku Miss Polonia. Szybko okazuje się, że to, co miało być niewinną rozrywką, pod błyszczącą brokatem powierzchnią skrywa najgorszą zgniliznę. Matka chłopaka zupełnie tego nie dostrzega. Prośbą lub groźbą robi wszystko, by Mieszko wygrał, został gwiazdą i zaspokoił jej oczekiwania. Determinacja rośnie z dnia na dzień, a katastrofa wydaje się nieunikniona…

Autor bestsellerowej serii „Gej w wielkim mieście” powraca z nową, zabawną, a jednocześnie szokującą powieścią o światku polskich celebrytów. Ile w niej prawdy, a ile fikcji? Oceńcie sami!

Ile jesteś w stanie poświęcić? Do czego się posunąć ? I co dać w zamian za sławę i tytuł najprzystojniejszego Polaka?

Kolejna świetna książka Mikołaja Milcke, gdzie fikcja przeplata się z rzeczywistością. Czy w grupie facetów walczących o tytuł Man of Poland to wszystko mogło zdarzyć się naprawdę? Mogło.

"Mister, Mister" to gotowy scenariusz na film o polskim męskim szołbizie... - Polecam, Bartek Jędrzejak

Mister, Mister od Mikołaj Milcke możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć