ebook Mroczne sekrety - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1136)

Mroczne sekrety - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - polecana oferta: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny thriller autora takich bestsellerów jak „Nie wiesz nic” czy „Nie krzycz”. Trzy historie, trzy skomplikowane życia. W pewnym momencie te pozornie niepasujące do siebie puzzle zaczynają tworzyć całość. Jednak żadna z osób biorących udział w tej upiornej układance, nie będzie chciała ujawnić prawdy…

Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od agresywnego partnera.
Jakub i Alicja wybierają się na zagraniczne wczasy w celu ratowania małżeństwa. Na miejscu zawierają znajomość z tajemniczą parą. Z czasem wchodzą z nimi w nietypowy układ, który wywraca ich życie do góry nogami.
Osiemnastoletnia Nadia spotyka się z biologiczną matką, która porzuciła ją tuż po porodzie. Nie wie, że dopuszczając kobietę do swojego życia, ściąga niebezpieczeństwo na swoich najbliższych.
Trzy historie łączą się ze sobą w najmniej odpowiednim momencie. Teraz każdy zrobi wszystko, by jego mroczne sekrety nigdy nie wyszły na jaw...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Aleksandry Domańskiej.

Mroczne sekrety - audiobook od Marcel Moss możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć