ebook Mąka i woda
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Mąka i woda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.49
wciąż za drogo?
31.49 zł

Uwielbiasz smak i zapach świeżego pieczywa?

Naucz się krok po kroku przygotowywać doskonałe chleby, bułki, bagietki, chałki i inne wypieki.

Nie potrzebujesz wielu dni, by wyhodować doskonały zakwas, i skomplikowanych receptur, by zrealizować swoje kulinarne marzenia. Wspaniałe, chrupiące pieczywo przygotujesz znacznie łatwiej i szybciej, niż myślisz.

Sabina Francuz pokazuje, jak przejść drogę od najprostszych chlebków z patelni i wypieków w 15 minut do wyrafinowanego pieczywa.

Opracowując przepisy do książki, kierowałam się słowami przyjaciół i klientów Głodnych Kawałków. Ich reakcje zawsze były najlepszym papierkiem lakmusowym każdego mojego pomysłu.

Uprościłam sposoby wykonania, składniki i gramatury, tak aby bez problemu przeprowadzić początkujących piekarzy przez ścieżkę pierwszych doświadczeń. Wszystkie przepisy zostały wykonane, a wypieki skonsumowane i surowo ocenione, abym z czystym sumieniem mogła oddać książkę w Twoje ręce.

Daj się poprowadzić – czytaj uważnie polecenia i stosuj się do nich, a berło władcy glutenowego królestwa i rozkosze podniebienia niebawem będą Twoje. Kolejny ruch należy do Ciebie.

 

Sabina Francuz

Dowiedz się, jak przygotować:

● superprosty chleb z ziemniakami

● żytni z dynią i kaszą owsianą

● bułeczki makowe

● bourekas

● placek śniadaniowy z czarnuszką

● wytrawną chałkę orkiszową z ziołami

● cebularze orkiszowe

● chaczapuri adżarskie

● brioszki

● precle jerozolimskie

● bajgle

● grecką pitę

● focaccię z solanką.

 

Chleb niejedno ma imię. Na całym świecie je się wypieki z lokalnych zbóż i choć w każdym rejonie wyglądają one nieco inaczej, łączą je niezwykły zapach i to, że stanowią podstawę wielu jadłospisów.

 

Ta książka udowadnia, że pyszny chleb może upiec każdy!

Mąka i woda od Sabina Francuz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć