ebook Egzekucja - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2304)

Egzekucja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.33
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
23.94 zł Lub 21.55 zł
25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
23.94 zł
32.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejne spotkanie z kultową bohaterką thrillerów. Joanna Chyłka ma coraz większe kłopoty – nie dość że odebrano jej prawo do wykonywania zawodu, to jeszcze zaginął Kordian Oryński. Chyłka robi wszystko, by wpaść na jego trop. Sprawa wydaje się jednak przegrana. Czyżby los zakpił z niezłomnej dotąd prawniczki i postawił ją w sytuacji bez wyjścia? Audiobook „Egzekucja” Remigiusza Mroza – podobnie jak wcześniejsze części bestsellerowego cyklu – to istny rollercoaster wydarzeń i emocji.

- Książka jest tomem 14 bestsellerowej serii z Joanną Chyłką.
- Audiobook Egzekucja Remigiusza Mroza należy do kategorii: kryminał, thriller – thriller prawniczy.

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad.
Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama reprezentować klientów przed sądem, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywała do tego kogoś innego. Jednocześnie stara się doprowadzić do uchylenia decyzji sądu dyscyplinarnego o usunięciu jej z zawodu.

Nic nie wskazuje na to, by w którejkolwiek ze spraw udało jej się odnieść sukces – aż do momentu, kiedy zgłasza się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila…

Powyższy opis audiobooka Egzekucja Remigiusza Mroza pochodzi od wydawnictwa Czwarta Strona.

Egzekucja Remigiusza Mroza to już 14 książka z cyklu z Joanną Chyłką.

Najpopularniejsza z serii autora opowiada o dwojgu prawników – Joannie Chyłce, twardej, nieprzebierającej w słowach pani adwokat, oraz Kordianie Oryńskim, który u jej boku zdobywa szlify w prawniczym świecie. W kolejnych częściach okazuje się, że łączy ich znacznie więcej niż biegłość w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek...

W audiobooku Egzekucja Mroza dobrze znani bohaterowie rozwiązują zupełnie nową kryminalną zagadkę. Czytelnikowi nie pozostaje zaś nic innego, jak w emocjach przewijać kolejne strony. Polski mistrz thrillera nadal jest formie i wie, jak utrzymać napięcie do samego końca.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Adama Baumana.

Egzekucja - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć