ebook Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach
4 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.42
Audiobook - najniższa cena: 26.87
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.97 zł
24.56 zł Lub 22.10 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
-28% 17.42 zł
20.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ebook „Beze mnie jesteś nikim” Jacka Hołuba „to wstrząsający dokument, który pokazuje, że przemoc domowa to nasza codzienność. Jest dziedziczna, jesteśmy na nią ślepi, wstydzimy się jej, nie znamy i nie stosujemy procedur, które mogą ratować życie. Chciałabym, by stała się dla nas impulsem do baczniejszej uwagi, większego zrozumienia i głębszego współodczuwania. Tego nam z całego serca życzę” – Ewa Winnicka

- Reportaż „Beze mnie jesteś nikim” dotyka jednego z naszych najważniejszych problemów społecznych.
- Jacek Hołub otwiera drzwi naszych domów i pokazuje, co się za nimi kryje.
- Autor książki „Beze mnie jesteś nikim” stawia pytanie, czy jesteśmy w stanie przerwać łańcuch przemocy domowej.
- Ebook „Beze mnie jesteś nikim” należy do serii wydawnictwa Czarne – „Reportaż” – w której ukazały się takie bestsellery jak „Nomadland”, „Żeby nie było śladów”, „Wymazana granica”, „Wieża Eiffla nad Piną” i wiele, wiele innych.

W badaniu przeprowadzonym na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej trzydzieści procent – czyli ponad dziewięć milionów – dorosłych Polaków potwierdziło, że było sprawcami przemocy w rodzinie. Siedemnaście procent skrzywdziło bliskich kilka razy, a trzy procent wielokrotnie.

Mężczyźni katują żony i dzieci. Bici synowie dorastają i znęcają się nad swoimi partnerkami i dziećmi. Krzywdzone dziewczynki wpadają w szpony toksycznych mężów. Dorosłe dzieci dręczą zniedołężniałych rodziców. Silniejsi terroryzują słabszych, zdrowi niepełnosprawnych, ci, którzy mają władzę, kontrolują i ranią swoich podopiecznych. Przez nasze domy płynie rzeka agresji, bólu, cierpienia i nienawiści. Oficjalne statystyki to wierzchołek góry lodowej.

„Napisałem tę książkę, by pokazać, co kryje się pod spodem – jak wygląda prawdziwe oblicze przemocy domowej” – Jacek Hołub

Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach od Jacek Hołub możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć