ebook Krzycz!
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 2955)

Krzycz!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.04
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
23.04 zł
24.96 zł Lub 22.46 zł
30.41 zł Lub 27.37 zł
24.94 zł
26.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller dla starszej młodzieży. Opowiada o tajemniczym klubie, którego członkowie mają obsesję na punkcie horrorów. „Krzycz!” spodoba się fanom pisarstwa Karen McManus, autorki m.in. powieści „Dwoje dochowa tajemnicy”.

Jeśli chodzi o horrory, zasady są proste:
x Należy unikać opuszczonych budynków, takich jak stare domy czy magazyny.
x Należy trzymać się razem – nie wolno się rozdzielać, nawet gdy tylko „chcemy coś sprawdzić”.
x Jeśli gdzieś czai się morderca, trzeba sobie odpuścić wszelkie romansowanie.

Gdyby tylko zasady przetrwania w prawdziwym życiu były równie proste…
Szkoła w Nowym Jorku w najbardziej zamożnej dzielnicy Upper East Side. Rachel Chavez do zamożnych nie należy, więc z innymi dzieli ją przepaść wielka jak cały Manhattan. Od bogatych rówieśników i ich nudnych tematów woli historie o maniakalnych mordercach, a horrory ogląda po to, żeby się uspokoić.

Wkrótce dziewczyna zostaje zwerbowana przez Klub Mary Shelley, którego członkowie organizują niezwykłe testy strachu, bazując na miejskich legendach i filmach grozy. Początkowo Rachel daje się wciągnąć w działalność klubu, organizując okrutne żarty, ale po jakimś czasie owe żarty stają się coraz poważniejsze, a w grę zaczyna wchodzić życie i zdrowie kolejnych osób. Rachel nie wie, komu może zaufać, a przed kim powinna mieć się na baczności. Na domiar złego, jej przeszłość postanawia o sobie przypomnieć…

Krzycz! od Goldy Moldavsky możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć