ebook Krwawa klątwa
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 2267)

Krwawa klątwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.37
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
19.37 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
22.86 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
18.90 zł
20.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Trzeci tom cyklu „Trylogia mistrza magii”. Nimfa, która musi wykonać zadanie. Demon, który nie chce zabijać… Clio jest nimfą żyjącą wśród ludzi. Nie może wrócić do rodzinnego królestwa, póki unosi się nad nim widmo wojny. Pewnego dnia pojawia się jednak szansa na powrót do Nadziemia i niewidzianej dawno rodziny…

Świat nie chce, żeby byli razem. Może się okazać, że tym razem będą musieli go posłuchać…

Kiedy Clio dostała zadanie od Bastiana, żeby wykraść zaklęcia z Podziemia, była przekonana, że w ten sposób ocali swój kraj. Myliła się.
Mimo że udało jej się ujść z życiem i opuścić Podziemie, jej wizyta doprowadziła do tego, że niebezpieczne zaklęcie, które stworzył Lira, trafiło w niepowołane ręce – w ręce Bastiana. Teraz przyrodni brat Clio chce za jego pomocą wywołać wojnę.

Jednak nie tylko Bastian zapragnął władać śmiercionośnym zaklęciem. Teraz także najpotężniejszy architekt zaklęć w Podziemiu wie o jego istnieniu i zrobi wszystko, żeby je zdobyć. To ojciec Liry.
Clio i Lira są w wielkim niebezpieczeństwie. Czy nimfie uda się ocalić demona, którego kocha?

Krwawa klątwa od Annette Marie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć