ebook Czarny kogut
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Czarny kogut
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 40.00
Audiobook - najniższa cena: 29.52
wciąż za drogo?
40.00 zł
40.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczne dziedzictwo

Koniec XIX wieku. Na gorącym, niespokojnym Haiti Kamil Kord szuka śladów Polaków wysłanych tam przez Napoleona. Kiedy przypadkiem poznaje kobietę, która rzekomo wróciła zza grobu, wpada po uszy w kłopoty! Jeden fałszywy krok, a wścibski dziennikarz wyląduje w trumnie. Czy racjonalny umysł wygra ze światem przesądów, trucicieli i fanatycznych poszukiwaczy wiedzy tajemnej? Jakie tajemnice kryją się na wyspie przeżeranej namiętnościami i żądzą władzy? I kim jest Czarny Kogut?

„Czarny Kogut” to trzeci tom stylowej serii retro, której głównym bohaterem jest Kamil Kord, dociekliwy detektyw-amator mierzący się z najbardziej wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi swoich czasów.

Adam Węgłowski – dziennikarz miesięcznika „Focus Historia”, publikował także w „Tygodniku Powszechnym”, „Śledczym”, „Zwierciadle” i „W Podróży”. Autor między innymi powieści „Nocy sztyletników” i „Krwi Habsburgów”. Miłośnik tajemnic historii, zagadek kryminalnych i powieści detektywistycznych w stylu retro. 

Czarny kogut od Adam Węgłowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć