ebook Pajęczyna strachu - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 157)

Pajęczyna strachu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.92
Audiobook - najniższa cena: 30.29
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 17.45 zł Lub 17.45 zł
30.29 zł Lub 27.26 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.79 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia ściganej przez mafię dziewczyny, która – chcąc przeżyć – musi zmienić nie tylko tożsamość...

Dwie młode Polki pracujące dorywczo na przedmieściach Berlina, przypadkowo stają się świadkami zabójstwa biznesmena. Jedna z nich zostaje złapana przez sprawców, trafi a do domu publicznego kontrolowanego przez groźny gang. Druga ma więcej szczęścia: ucieka z miejsca zbrodni i wraca do Polski. Chce zrobić wszystko, by odnaleźć i uwolnić przyjaciółkę. Przestępcy mają swoje powody, aby ją ścigać. Nie tylko dlatego, że widziała ich twarze. W torbie, którą dziewczyna przypadkowo zabrała z willi zamordowanego biznesmena, są mafijne pieniądze…

Inspiracją do napisania książki było (nienagłośnione w mediach) uprowadzenie 16-letniej uciekinierki z domu, która zarabiała na swoje utrzymanie jako opiekunka do dziecka. Jej pracodawczyni należała do międzynarodowego gangu handlarzy ludźmi. Dziewczynę wywieziono do Niemiec i uwięziono w agencji towarzyskiej. Finałem tej bulwersującej sprawy był proces toczący się w 2013 roku – przy zamkniętych drzwiach – w szczecińskim Sądzie Okręgowym.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marcina Popczyńskiego.

Pajęczyna strachu - audiobook od Ewa Ornacka, Karolina Szymczyk-Majchrzak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć