ebook Mord
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 478)

Mord
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
19.74 złpremium: 11.84 zł Lub 11.84 zł
-20% 22.37 zł
25.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
26.90 zł
23.03 zł
23.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Max Czornyj – autor powieści, które zdobyły rzesze fanów mrocznej literatury – po raz kolejny podniesie nam słupek adrenaliny. KONIEC ŚWIATA JEST JUŻ BLISKO. BĄDŹ PRZYGOTOWANY – takie przesłanie powtarza w swoich mediach Profet, samozwańczy prorok. Z dnia na dzień jego hasła zyskują coraz więcej odbiorców. Tymczasem na obrzeżach Gdańska ginie mężczyzna, a kobieta w ciąży, poddana okrutnej torturze, cudem uchodzi z życiem. Na miejscu przestępstwa śledczy odnajdują starą zabawkę z upiorną wiadomością. Kim jest jej autor i co chciał przekazać? I czy w tym wszystkim nie miał udziału tajemniczy Profet?

Śledztwo przejmuje komisarz Liza Langer, którą coraz mocniej dręczą demony nawracającej depresji. Z pomocą przychodzi jej Orest Rembert – psycholog policyjny oraz profiler.
Jak rozwinie się ich relacja?
Czy stworzą zgrany duet, który będzie miał szansę w pojedynku ze śmiertelnie niebezpiecznym szaleńcem?

Wkrótce psychopata obiera na cel kolejną kobietę.
Rozpoczyna się potworny wyścig z czasem.
Kto będzie zwycięzcą?

O e-booku Mord blogerzy napisali:

Sięgając po tę książkę musicie być przygotowani na eksplozję emocji, które rozsadzą Was od środka. Pewne jest to, że w środku tej książki skrywa się historia, skrojona grubymi nićmi, które przeszywają do cna. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Mord od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
O w MORDę, Mord jest morderczo wciągający. To kolejna książka Maxa Czornyja, która zagotuje naszą czytelniczą krew. Sięgając po tę książkę przygotujcie się na MAXymalne doznania.

Trzecie spotkanie z komisarz Lizą Langer i profilerem kryminalnym Orestem Rembertem, to niezapomniana uczta dla miłośników mocnych wrażeń. Sięgając po tę książkę musicie być przygotowani na eksplozję emocji, które rozsadzą Was od środka. Pewne jest to, że w środku tej książki skrywa się historia, skrojona grubymi nićmi, które przeszywają do cna.

Tym razem mamy do czynienia z Profetem, samowolnym prorokiem, który poprzez swoje media głosi przesłanie o końcu świata. Dodatkowo emocje podkręca sprawa, którą przydzielono Lizie Langer. Komisarz przy wsparciu Remberta prowadzi działania mające na celu wyjaśnić okoliczności włamania do domku kempingowego na obrzeżach Gdańska. Niestety jak się okazuje nie chodzi tylko o włamanie bowiem na miejscu dochodzi do morderstwa mężczyzny.

Na domiar złego jesteśmy świadkami brutalnych tortur dokonanych na kobiecie w ciąży, która cudem uchodzi z życiem. Opis bestialstwa dokonanego na Arlecie Diak poraża, rozwala na łopatki, mrozi do szpiku kości, a wszystko wokół nas wiruje z maksymalną prędkością, zatrważając ogromną siłą rażenia. Nie ukrywam, że często czytając tę część thrillera zatrzymywałem się, aby odsapnąć i nabrać powietrza.

Morderca przeświadczony jest o tym, że jego czyny są wybawieniem dla kobiet w ciąży. Jego psychopatyczne zapędy przerażają, dlatego też Langer i Rembert muszą jak najszybciej schwytać mordercę, by nie doszło do kolejnego rozlewu krwi. Jedynym punktem zaczepienia dla śledczych jest pozostawiony na miejscu zbrodni pluszowy miś z elementami waty.

Muszę przyznać, że Max Czornyj ponownie nasączył moją psychikę wstrząsającą lekturą, od której nie mogłem się oderwać. A wgłębianie się w jej fabułę uderzało we mnie niczym młot pneumatyczny.

Mord to mocny thriller, który mocno wbija się w psychikę. Kolejnym mocnym akcentem w tej historii są prywatne problemy Lizy Langer, która boryka się z nawracającą depresją. Niestety demony przeszłości nie pozwalają o sobie zapomnieć, a wręcz przeciwnie destabilizują jej życie. A przecież musi skupić się na prowadzonym śledztwie, by uchronić kolejne kobiety przed psychopatycznym mordercą. To prawdziwa walka z czasem. Kto ją zwycięży? Nie odkładajcie tej książki na późniejszy czas – już dziś wejdźcie do tej gry. Zdecydowanie polecam.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć