ebook Krzyczące schody
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 37631)

Krzyczące schody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-28% 25.19 zł
27.29 zł Lub 24.56 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.27 zł
27.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Londyn ma ogromny problem. Od 50 lat zjawy nawiedzają miasto, paraliżując jego mieszkańców. Agencje detektywistyczne, zajmujące się zjawiskami nadprzyrodzonymi, są na wagę złota. Jednak tylko młodzież radzi sobie z tym zjawiskiem – młodzi ludzie widzą więcej, niż komukolwiek się wydaje. Ale czy znajdzie się wśród nich ktoś, kto powstrzyma tę przerażającą epidemię?

Lucy Carlyle ma wielkie ambicje. Nie spodziewa się, że połączy siły z podupadającą i najmniejszą w mieście agencją Anthony’ego Lockwooda oraz jego lojalnego pomocnika, George’a Cubbisa. Pomimo odwagi i inteligencji agentów oraz charyzmy ich lidera, wspólne śledztwo kończy się makabrycznym odkryciem i wielką katastrofą. Da się ją odkupić tylko w jeden sposób – sprawą Combe Carey Hall, o którym mówią, że jest najbardziej nawiedzonym domem w Anglii, domem z którego nie ma ucieczki… Jedyną szansą jej rozwikłania jest spędzenie tam nocy, stawienie czoła strachom z Czerwonego Pokoju oraz Krzyczącym Schodom.

Agencja, prowadzona bez nadzoru dorosłych, zdolności, które posiadają jedynie młodzi, wspaniale zarysowani główni bohaterowie i żywe interesujące relacje między nimi wynoszą serię Lockwood & Spółka na zupełnie nowy poziom literatury młodzieżowej. Pierwsza część, „Krzyczące schody”, której akcja porywa, a humor miesza się z prawdziwym przerażeniem, zadowoli wszystkich wielbicieli gatunku. Nie tylko młodych.

Krzyczące schody od Jonathan Stroud możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć