ebook Połącz kropki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Połącz kropki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.44
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
44.91 zł Lub 40.42 zł
49.90 zł
-5% 28.44 zł
38.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Algorytmy odgadujące myśli, nanocząstki i nanoboty medyczne krążące w naszych żyłach, genetyczna edycja embrionów ludzkich, samodzielnie chodzące i rozmawiające z nami seksroboty, autonomiczne drony bojowe, organy wewnętrzne na wymianę hodowane w laboratorium, sztuczna inteligencja pisząca opowiadania, komponująca muzykę i mówiąca jak człowiek… wszystkie te fascynujące technologie są albo już dostępne, albo tuż za rogiem. Co więc przyniesie przyszłość? Jak będzie wyglądać nasze życie za 10, 20, 50 lat?

Dziennikarz naukowy, Łukasz Lamża, wprowadza nas w tematykę obecnego rozwoju zaawansowanych technologii, opierając się na najnowszych doniesieniach, raportach i prognozach publikowanych w literaturze naukowej. Przystępnie opowiada o technologiach takich jak uczenie maszynowe, druk 3D, edycja genomu, origami DNA albo robotyka modularna, wyjaśniając ich podstawy, obecny stan – na przykładach z ostatnich lat i miesięcy – oraz perspektywy ich rozwoju.

Połącz kropki od Łukasz Lamża możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć