ebook Żmij - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Żmij - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-50% 14.90 zł
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
21.56 zł
28.44 zł Lub 25.60 zł
21.27 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Kmiecie po grodach i wioskach powiadali, że znowu nadchodzi ten czas. Czas miecza i topora, czas łez i krwi, czas, który zbudzi ukryte w ludziach olbrzymy i karły. Czas wojny…

Jest rok 877 po narodzinach Chrystusa. Na tronie w Gnieździe zasiada człowiek uważający się za potomka boga Żmija. Okoliczni władcy czują coraz większe zagrożenie mogące nadejść ze strony rosnącego w siłę sąsiada, który wcale nie ukrywa swoich wielkich ambicji. Pokój nie trwa długo, a ziemia pomiędzy potężnymi rzekami Wisłą i Odrą znowu nasiąka krwią.

Marcin Sindera w swojej drugiej powieści historyczno-fantastycznej ponownie zaprasza do tajemniczego, starosłowiańskiego świata wojów, żerców, rębajłów i spektakularnych bitew. Wokół głównej rozgrywki politycznej autor snuje wielowątkową opowieść, której zakończenie zaskoczy niejednego Czytelnika.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Żmij - audiobook od Marcin Sindera możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć