ebook Dziesięć Żelaznych Strzał
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 758) Ilość stron (szacowana): 720

Dziesięć Żelaznych Strzał
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-39% 23.94 zł Lub 21.55 zł
28.73 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
31.10 zł
32.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Drugi tom niezapomnianej epickiej trylogii fantasy Śmierć imperiów

Sal Kakofonia, banitka i Włóczęga, niszczy wszystko, co kocha. Po tym, jak jej kochanka zaginęła, a ona pozostawiła za sobą spalone miasta, zostały jej tylko magiczna broń i nieokiełznane pragnienie wywarcia zemsty na tych, którzy skradli jej moc i odebrali niebo.

Kiedy wysłannik tajemniczego zleceniodawcy daje jej szansę uczestniczenia w kradzieży źródła niewyobrażalnej mocy ze słynnej floty okrętów powietrznych, Dziesięciu Strzał, Sal znajduje nowy cel. Jednak intryga zmierzająca do ocalenia świata szybko przeradza się w spisek, który grozi spaleniem na popiół wszystkiego, łącznie z nią samą.

Jeśli zafascynowała cię magia i cynizm powieści Zemsta najlepiej smakuje na zimno Abercrombiego, kochasz brutalne westerny Sergia Leone i Clinta Eastwooda, to w nowym cyklu Sama Sykesa znajdziesz spektakularne połączenie tych uzależniających składników. Nie oderwiesz się od lektury i pokochasz Sal Kakofonię, bezwzględną antybohaterkę na krwawej drodze do zemsty i odkupienia.

Rekomendacje e-booka Dziesięć Żelaznych Strzał:

Świetna kompozycja akcji, magii, romansu i humoru. - Robin Hobb, autorka trylogii Skrytobójca

List miłosny do Odwiecznej Fantasy i zabójczych kobiet, napisany z nieodpartą mieszanką pasji i dowcipu. David Dalglish, autor Soulkeeper.

Siedem czarnych mieczy okrutny, brutalny epos. - Chuck Wendig, autor Star Wars: Koniec i początek.

Opowieść o Sal Kakofonii jest cudownie sarkastyczna i melancholijna zarazem. - Nicholas Eames, autor powieści Królowie Wyldu i Krwawa Róża.

Pod koniec pierwszej strony stwierdzicie, że Sykes jest zakochany w swoich bohaterach. Pod koniec drugiej przekonacie się, że wy też. - Myke Cole, autor m.in. Shadow Ops: Control Point.

Sykes po mistrzowsku wykorzystuje znane elementy fantasy, z których tworzy szelmowską, całkowicie oryginalną mieszankę. W postaci Sal Kakofonii stworzył ponadczasową protagonistkę. Zabawną, nikczemną, zachwycającą. Pierce Brown, autor bestsellerów New York Timesa

Sykes pisze z sercem, humorem i zrozumieniem, że jako ludzie wszyscy jesteśmy katastrofą. - R.F. Kuang, autorka bestsellera Wojna makowa.

Ekscytująca i pomysłowa. Nie miałem pojęcia, jak bardzo potrzebuję w swoim życiu uzbrojonej łowczyni czarnoksiężników. Peter V. Brett, autor The Painted Man

Dziesięć Żelaznych Strzał od Sam Sykes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć