ebook Złe uczynki
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 8177)

Złe uczynki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - polecana oferta: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-25% 19.74 zł Lub 17.77 zł
23.03 zł Lub 20.73 zł
23.69 zł
23.90 zł
-38% 18.42 zł
23.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Bestseller „Washington Post” i Amazon Charts. Trzymający w napięciu thriller psychologiczny Lucindy Berry – autorki „Idealnego dziecka”. Uważaj, co publikujesz w sieci. Twój kolejny post może go zaprowadzić prosto do ciebie…

Giną młode kobiety. Morderca namierza je, śledząc ich profile w mediach społecznościowych. Spośród wielu uprowadzonych, tylko Sarah i Elli mają tyle szczęścia, że udaje im się ujść z życiem.
Po ucieczce, obie trafiają do szpitala. Agenci FBI, zrobią wszystko, by znaleźć zwyrodnialca. Kobiety są kluczem do ich śledztwa, ale Sarah coś ukrywa.
Już wkrótce Ella przekona się, że jej koszmar jeszcze się nie skończył…

O e-booku Złe uczynki blogerzy napisali: 

Bardzo cenię twórczość Lucindy Berry . Za odwagę. Za mocne historie, które trafiają do naszej wyobraźni, będąc jednocześnie przestrogą. I choć historie te są fikcją literacką, wymysłem autorki, to ich przekaz ma ogromne znaczenie dla naszego prawdziwego życia.. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Złe uczynki od Lucinda Berry możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Internet użytkowany w niewłaściwy sposób może okazać się koszmarną siecią. Przekonały się o tym bohaterki najnowszego thrillera Luciny Berry. Oprawca wyławiał się z sieci. Obserwował ich wpisy, dzięki czemu mógł polować na „anonimowe” uczestniczki internetowych forów.

Złe uczynki to bez wątpienia mocny thriller psychologiczny, w którym autorka dosadnie uwypukla nam zagrożenia jakie czyhają na nas w wirtualnym świecie. Dlatego z rozwagą należy publikować swoje treści, a pozostawiając ślad musimy zachować najdalej idącą ostrożność.

Czy warto wyświetlać informacje co robimy, gdzie jesteśmy, jakie są nasze nawyki, przyzwyczajenia? Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo informacje te mogą zagrażać naszemu bezpieczeństwu.

Historię zapisaną na kartach thrillera psychologicznego poznajemy z perspektywy dwóch bohaterek – Sarah i Elli. Zostały one uprowadzone i przetrzymywane. Oprawca wykorzystywał je seksualnie. Na szczęście ofiarom udało się uciec. Trafiają do szpitala, a agenci FBI dążą do schwytania porywacza. Czy schwytają go zanim dojdzie do kolejnego porwania? Czy zeznania uratowanych dziewczyn doprowadzą śledczych na ślad?

Jak się okazuje Sarah nie jest do końca szczera w swoich zeznaniach. Czy chroni porywacza? A może z nim współpracuje? Pytania mnożą się w naszej głowie, a my brnąc w głąb tej historii zastanawiamy się co jest kluczem do rozwiązania tej tajemniczej zagadki.

Lucinda Berry zarysowała historię, która trzyma nas w napięciu do ostatnich stron. A każda z nich potęguje w nas narastające napięcie i strach o życie bohaterek. Historię poznajemy z perspektywy wspomnianych bohaterek. W krótkich rozdziałach niczym w filmie, klatka po klatce przybliżamy się do poznania prawdziwej twarzy zwyrodnialca.

Złe uczynki to prawdziwy majstersztyk wśród thrillerów psychologicznych. Tutaj każdy element fabuły jest istotny. Istotne jest również to, że historia, którą poznajemy to przestroga dla każdego z nas. To coś w rodzaju zielonego światła, które powinno zapalić się w naszej głowie, zanim zostawimy swój ślad w Internecie. A Czyt-NIK pozostawia wpis, że Złe uczynki to thriller psychologiczny, który zapali w Was wiele emocji podczas czytania. Dlatego też zdecydowanie zachęcam do sięgnięcia po najnowszą książkę Lucindy Berry.

Bardzo cenię twórczość tej autorki. Za odwagę. Za mocne historie, które trafiają do naszej wyobraźni, będąc jednocześnie przestrogą. I choć historie te są fikcją literacką, wymysłem autorki, to ich przekaz ma ogromne znaczenie dla naszego prawdziwego życia.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć