ebook Najbogatszy człowiek w Babilonie - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Najbogatszy człowiek w Babilonie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
19.90 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.66 zł Lub 26.69 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
24.61 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook „Najbogatszy człowiek w Babilonie” George'a S. Clasona to jeden z największych bestsellerów wszech czasów na temat budowania zabezpieczenia finansowego. Publikacja wciąż przyciąga swoją treścią, a ilość sprzedanych egzemplarzy można liczyć w milionach.

Siłę audiobooka „Najbogatszy człowiek w Babilonie” stanowią nie tylko ponadczasowe rady dotyczące pokonywania kolejnych przeszkód na drodze do osiągnięcia niezależności finansowej, ale także niebanalna forma. Osadzenie akcji w starożytnym Babilonie, obrazowe przedstawienie problemów bohaterów w zarządzaniu finansami osobistymi, a także specyficzna prostota przekazu sprawiają, że odbiorca ma szansę łatwiejszego przyswojenia każdej z prezentowanych porad.

Zdecydowanie nie jest to zwyczajny zbiór wskazówek na temat sposobów bogacenia się. George S. Clason zabiera nas w podróż do barwnego świata Babilonu i na przykładach z życia uczy fundamentalnych zasad mądrego zarządzania pieniędzmi.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Tomasza Kućmy.

Najbogatszy człowiek w Babilonie od George Samuel Clason możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć