ebook Gorąca sesja - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14461) Ilość stron (szacowana): 392

Gorąca sesja - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.41
Audiobook - najniższa cena: 32.33
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
32.33 zł Lub 29.10 zł
32.33 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
35.56 zł
37.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Co mogę powiedzieć na temat Chess Copper? Ta kobieta rzuca mnie na kolana. Wiem to po jakichś pięciu minutach od momentu, gdy się dla niej rozebrałem.

Chyba nikt nie jest tym zaskoczony bardziej niż ja. Złośliwa fotografka, którą mój zespół zatrudnił, aby zrobiła zdjęcia do naszego dorocznego kalendarza charytatywnego, kompletnie nie jest w moim typie. Broni się przed moimi atakami, na każdym kroku stanowi wyzwanie. Ale kiedy z nią jestem, znikają wszystkie smutki i zmartwienia. Ta dziewczyna sprawia, że życie staje się zabawne.

Chcę poznać Chess, być blisko niej. To kiepski pomysł. Bo Chess nie szuka związku. Nigdy nie poświęciłem kobiecie więcej niż jedną noc. Ale kiedy Chess traci swoje mieszkanie, ofiaruję jej pomoc i proponuję mój dom. Teraz jesteśmy współlokatorami. Przyjaciółmi bez seksu. Chociaż coraz trudniej jest nam trzymać ręce przy sobie. Im dłużej razem mieszkamy, tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że ona jest dla mnie wszystkim.

Teraz chcę czegoś więcej…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Grzesława Krzyżanowskiego.

Gorąca sesja - audiobook od Kristen Callihan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć