ebook Obca kobieta
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 88)

Obca kobieta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 35.71
wciąż za drogo?
22.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
22.90 zł
-5% 25.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„Obca kobieta” to niezwykle aktualna, poruszająca powieść o blaskach i cieniach współczesnego macierzyństwa. Magdalena Majcher, jedna z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych, na nowo definiuje pojęcie słowa „matka” oraz mistrzowsko gra na czytelniczych emocjach, przekładając na karty książki swoją wyjątkową wrażliwość i empatię.

Weronika ma pewien mroczny sekret, który zdeterminował całe jej życie. Pod maską spokojnej bibliotekarki ukrywa błędy i grzechy młodości. Nie planowała dzieci. Uważała, że nie nadaje się na matkę, ale los zdecydował za nią, stawiając na jej drodze Huberta i jego córkę Oliwię. Dziewięć lat później Hubert znajduje inny obiekt swych uczuć. Weronika z dnia na dzień staje się dla Oliwii tym, kim właściwie zawsze była – obcą kobietą. A może jednak nie? Może wcale nie trzeba urodzić, żeby zostać matką?

Rekomendacje e-booka Obca kobieta: 

"Główna bohaterka „Obcej kobiety” rozstaje się ze swoim wieloletnim partnerem, którego dziecko z poprzedniego związku wychowywała przez lata jak swoje. Jak ocalić tę matczyną miłość? Jak zawalczyć o prawo do wzajemnej relacji? Jak pokonać przeciwieństwa, by nie stracić bezcennej więzi? Przekonacie się, czytając z zapartym tchem tę przejmującą i wzruszającą powieść. Jestem pewna, że pozostanie na długo w waszym sercu, a słowo „matka” już na zawsze będzie miało wiele znaczeń." - Agata Młynarska

"Magdalena Majcher po raz kolejny odważnie dotyka trudnych tematów, skłania do refleksji i porusza serca czytelników. To powieść z cyklu tych, które wstrząsają i na długo zostają w pamięci. Polecam serdecznie!" - Magdalena Kordel

Obca kobieta od Magdalena Majcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć