ebook Kości, które nosisz w kieszeni
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 537)

Kości, które nosisz w kieszeni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.44
Audiobook - najniższa cena: 32.46
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-13% 19.44 zł
-12% 19.44 zł Lub 17.50 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
24.17 zł
25.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Laureat Paszportu „Polityki” 2021. Łukasz Barys prowadzi nas w powieści „Kości, które nosisz w kieszeni” (ebook w formacie epub i kindle mobi) przez cmentarze, szkoły i dzielnice prowincjonalnego miasta, ukazując dorastanie w sposób baśniowy i zarazem dojmująco prawdziwy. „Doskonała proza Łukasza Barysa działa na zmysły niczym najlepsze powieści Elfriede Jelinek. Barys stawia zasadnicze pytanie o to, co ostateczne, nieuniknione i przerażające: śmierć, która nadaje światu porządek i zarazem bezlitośnie go burzy” – Maciej Libich, „Wizje”

Pod naszymi domami piętrzą się kości. Można po nie sięgnąć i schować je do kieszeni. Zmarli nie lubią siedzieć w grobach, księżniczka zamienia się w rzekę, włókniarki straszą w centrum handlowym albo opowiadają o dawnych czasach i niedostatku.
Bohaterka powieści „Kości, które nosisz w kieszeni” (ebook w formacie epub i kindle mobi) zmaga się z rodziną, historią i codziennością pełną norm i zasad, do których nie sposób się dostosować.

„Żywioł liryczny, którym zalewa nas Łukasz Barys, jest niesłychany. To znaczy, nie słyszałem jeszcze tak soczystych tonów, chociaż w nowej prozie dzieje się dużo” – Karol Maliszewski

Kości, które nosisz w kieszeni od Łukasz Barys możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć