ebook Podwójny pasjans
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 717)

Podwójny pasjans
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.08
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
28.08 zł
30.03 zł Lub 27.03 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
29.76 zł
31.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dziesiąta odsłona pasjonującej rywalizacji superbohaterów. „Podwójny pasjans” przenosi nas na Takis, rodzinną planetę dr. Tachiona, z której pochodzi wirus dzikich kart. „Ta powieść jest niczym szalona przejażdżka rollercoasterem – świetna zabawa i dużo adrenaliny, ale też zawiera zaskakująco wiarygodnie nakreślone postaci i sporo emocjonalnych zawirowań” – „Publishers Weekly”

Uciekając przed bitwą między asami, dżokerami i natolami, Blaise ucieka na planetę Takis w ciele doktora Tachiona, pozostawiając Tacha w ciele ciężarnej bezdomnej nastolatki. Blaise zmierza na Takis na pokładzie statku kosmicznego swego dziadka, marząc o nowych podbojach. Tachion musi sprzedać własną duszę, by dotrzeć na Takis, a gdy już tam się znajdzie, zostanie zmuszony stawić czoło wnukowi pośród politycznych i militarnych machinacji tamtejszego społeczeństwa. Czeka go gąszcz intryg i zdrad, a stawką tej batalii jest los całego świata…

NA PODSTAWIE „DZIKICH KART” UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS, WYTWÓRNIA, KTÓRA WYPRODUKOWAŁA SERIALE TAKIE JAK „W GARNITURACH” I „MR. ROBOT”, PRZYGOTOWUJE SERIAL TELEWIZYJNY.

Podwójny pasjans od George R.R. Martin, Melinda Snodgrass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć