ebook Nie w humorze - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 101)

Nie w humorze - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 22.39
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
22.39 zł
Inne proponowane

Błyskotliwy zbiór dowcipnych, zjadliwych felietonów pióra Fran Lebowitz – gwiazdy dokumentalnego miniserialu Netfliksa „Udawaj, że to miasto” w reżyserii Martina Scorsese. Lebowitz bierze na celownik swojego ciętego humoru wszystko – od dzieci przez rozmowy o seksie po nowojorskich kamieniczników

Felietony, które stworzyły współczesny Nowy Jork.

W felietonach „Nie w humorze” (audiobook w formacie mp3) Fran Lebowitz na celownik swojego ciętego humoru bierze wszystko – od dzieci („rzadko dysponują sensowną gotówką, którą można by od nich pożyczyć”) przez rozmowy o seksie („gdyby twoje fantazje erotyczne kogoś interesowały, już dawno nie byłyby fantazjami”) po nowojorskich kamieniczników („świętym obowiązkiem każdego kamienicznika jest utrzymywanie w budynku odpowiedniej liczby karaluchów”).
Jej stosunek do pracy to świetna odtrutka na współczesną wyczerpującą kulturę samodoskonalenia („13.40 -- Myślę, czy by nie wstać, dochodzę jednak do wniosku, że nagły ruch mógłby mi zaszkodzić. Jeszcze trochę czytam i sobie popalam”).

O Autorce:
Fran Lebowitz jest żywą legendą Nowego Jorku. Przyjechawszy do tego miasta przeszło 50 lat temu, szybko wyrobiła sobie markę jako felietonistka założonego przez Andy'ego Warhola miesięcznika „Interview”, z czasem opublikowała też dwa bestsellerowe zbiory tekstów. Należy do najbardziej przenikliwych komentatorów amerykańskiego życia społecznego, jest cenioną mówczynią, ikoną stylu, wytrawną ironistką i flanerką.

Fragmenty „Nie w humorze”:
„To, co przyjęło się nazywać kulturalną rozmową, zazwyczaj nie ma wiele wspólnego ani z kulturą, ani z rozmową”.

„Nie wszystkie dzieci boże są piękne. Większość dzieci bożych w ogóle nie powinna wychodzić do ludzi”.

„Pomyśl, zanim coś powiesz. Poczytaj, zanim coś pomyślisz”.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Magdaleny Emilianowicz.

Nie w humorze - audiobook od Fran Lebowitz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć