ebook Nasze imię Legion, nasze imię Bob - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 47845)

Nasze imię Legion, nasze imię Bob - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.10
Audiobook - najniższa cena: 39.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
39.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bob Johanson właśnie sprzedał swoją firmę informatyczną i już nie może się doczekać życia pełnego atrakcji - książek do przeczytania, filmów do obejrzenia i miejsc do odwiedzenia. Więc to trochę niesprawiedliwe, gdy po chwili śmiertelnie potrąca go samochód.

Budzi się sto lat później i stwierdza, że odmrożeńcy nie mają już żadnych praw, jest więc własnością państwa. Został przekopiowany do komputera i ma zostać inteligencją sterującą międzygwiezdną sondą kosmiczną, szukającą planet do zamieszkania. Stawka jest wysoka - co najmniej trzy inne państwa próbują pierwsze wystrzelić takie sondy, a nie grają czysto.

Najbezpieczniej mu będzie w kosmosie, jak najdalej od Ziemi. Ale tak mu się tylko wydaje. Bowiem wszechświat też jest pełen wrednych istot, które wcale nie lubią, gdy wkracza się na ich teren.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Maksymiliana Bogumiła.

Nasze imię Legion, nasze imię Bob - audiobook od Dennis E. Taylor możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć