ebook Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń - audiobook
4.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 361) Ilość stron (szacowana): 224

Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-18% 12.90 zł Lub 11.61 zł
45.57 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
35.28 zł
46.56 zł Lub 41.90 zł
49.00 zł
12.90 zł
-61% 14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Są ludzie, których życie przypomina porywający film. Błyskotliwi, pełni nadzwyczajnej mądrości, zdobywają to, co dla innych jest niedostępne. Potrafią przekuć największą porażkę w sukces i osiągają każdy cel: wydaje się, że cały świat im sprzyja. Jeśli zaangażują się w biznes, przyniesie im nieuchronne bogactwo i otworzy nowe możliwości. Takich ludzi jest jednak niewielu - większość robi w życiu to, co musi, nie rozwija skrzydeł, nie spełnia swoich pragnień i regularnie doznaje frustrującego poczucia wiecznej porażki i beznadziei. I trwa w takim stanie przez dziesięciolecia...

Oto książka, która może temu zaradzić. Jest to po części pasjonująca autobiografia, po części podręcznik sukcesu, ale przede wszystkim zbiór życiowych lekcji ujętych w osiemnaście przejrzystych zasad. Pozwolą Ci one przyciągnąć bogactwo, stwarzać fantastyczne możliwości i odkryć samego siebie. Dowiesz się, jak przekuć lęk w inspirację, rywalizację w dominację i jak z ucznia stać się mistrzem biznesu. Śledząc niezwykłą drogę, jaką Andres Pira od ubogiego telemarketera do jednego z najbardziej znanych miliarderów w Tajlandii, znajdziesz inspirację do działań, dzięki którym przejdziesz spektakularną metamorfozę i stworzysz siebie od nowa - dokładnie tak, jak tego pragniesz.

Dzięki książce:

  • zrobisz wszystko, co pragniesz robić w życiu
  • będziesz tym, kim chcesz być
  • pójdziesz tam, dokąd pragniesz
  • zdobędziesz to, czego tylko chcesz 

Przeszłości nie możesz zmienić. Przyszłość możesz kształtować!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Tomasza Boruszczaka.

Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń - audiobook od Jack Canfield, Andres Pira, Joe Vitale możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć