ebook Wyspa - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26280)

Wyspa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.60
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-7% 25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-30% 27.90 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wzruszająca historia czterech pokoleń kobiet związanych z Kretą i niewielką wyspą u jej wybrzeży. Opowieść, w której tęsknota i cierpienie przeplatają się z nadzieją, miłością i ogromną determinacją. Jej autorkę wyróżniono British Book Award za debiut literacki, a powieść „Wyspa” (audiobook w formacie mp3) była mocną kandydatką do tytułu brytyjskiej książki roku.

Sofia Fielding nigdy nie mówiła o swojej przeszłości, wspominała jedynie, że zanim w wieku osiemnastu lat przyjechała do Londynu, wychowywała się na Krecie, w małej wiosce o nazwie Plaka. Gdy jej córka Alexis, stojąca przed poważną życiową decyzją, postanawia poznać rodzinne sekrety, matka daje jej list do starej przyjaciółki, Fotini, obiecując, że wszystkiego dowie się od niej.
Po przyjeździe do Grecji Alexis ze zdumieniem odkrywa, że Plaka sąsiaduje z dawną kolonią trędowatych – osadą na kamienistej wysepce Spinalonga.

Co wiąże kobiety z rodziny Sofii z tym zapomnianym przez Boga miejscem? Krok po kroku Alexis odkrywa przeszłość matki, babki, ciotki i prababki, a także wielki sekret, który od lat łączy kolejne pokolenia kobiet z niegościnną Spinalongą.

Rekoemdacje audiobooka Wyspa:

To niezwykle barwna, realistyczna, poruszająca i absorbująca opowieść. Napisana świadomie i z wielką wrażliwością. - „Observer”

Ta fascynująca opowieść przypomina nam, że miłość i życie przetrwają nawet w najbardziej przerażających okolicznościach. - „Sunday Express”

Powieść napisana z pasją i zaangażowaniem. Autorka skrupulatnie zbadała swoje fascynujące pochodzenie i poświęciła wiele uwagi weryfikowaniu medycznych faktów dotyczących przerażającej choroby, jaką jest trąd. - „The Sunday Times”

Wspaniałe opisy, wyraziści bohaterowie, intymny portret życia małej wyspiarskiej społeczności. - „Woman & Home”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Hanny Pawlikowskiej-Gannon.

Wyspa - audiobook od Victoria Hislop możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć