ebook Szczęśliwa bez winy. Jak uwolnić się od poczucia winy i odnaleźć drogę do szczęścia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 320

Szczęśliwa bez winy. Jak uwolnić się od poczucia winy i odnaleźć drogę do szczęścia - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-18% 12.90 zł Lub 11.61 zł
45.57 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
35.28 zł
46.56 zł Lub 41.90 zł
49.00 zł
12.90 zł
39.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pokochaj krótkie historie. Drzemie w nich wielka moc!

Uwielbiamy, gdy ktoś zabawia nas opowieścią. Bajką, baśnią albo... koanem ― metaforyczną historią, niby prostą, a głęboką, z której każdy może wziąć dla siebie to, co mu akurat potrzebne. Jeśli czytając dany koan albo słuchając go, czujesz, że porusza w Tobie czułą strunę, a może nawet że Cię boli, oznacza to, że ten konkretny temat masz do przepracowania. W procesie zmiany, zapoczątkowanym dzięki tej książce, dotrzesz do pełni swojego życia: wolnego od winy i wstydu, spokojnego i szczęśliwego.

Czytaj Szczęśliwą bez winy, nie oceniając tekstu. Poddaj się mu i zrealizuj zawarte w nim sugestie. Wszystkie, bez wyjątku. Korzystaj z podpowiedzi Anny i Macieja ― albo odbieraj historie po swojemu. Być może niektóre z prezentowanych tu opowiadań, interpretacji lub pytań Cię zainspirują, inne zaskoczą albo wprawią w zakłopotanie, aż wreszcie pojawi się taki fragment, dzięki któremu odkryjesz odnawialne źródło energii dla własnego życia.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Ryźlak i Leszka Filipowicza.

Szczęśliwa bez winy. Jak uwolnić się od poczucia winy i odnaleźć drogę do szczęścia - audiobook od Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć