ebook Ciało poniekąd ponętne - audiobook
3.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24)

Ciało poniekąd ponętne - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 40.00
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
29.90 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
33.99 zł
40.00 zł
Inne proponowane

Miejscowe zwłoki? Rarytas! Po tym tak bardzo nie typowym roku w końcu nadeszły wakacje... Alicja i Julka na wakacjach nigdy się nie nudzą, nawet w czasie pandemii... Jakoś dziwnym trafem kryminalne śledztwa same je znajdują, tym razem w postaci zwłok zmarłego mieszkańca Władysławowa. Nowa przygoda się zaczyna, zagadka goni zagadkę, a dziewczyny bawią się w najlepsze, choć nie zabraknie też mrożących krew w żyłach zdarzeń. Polecamy również ”Zwłoki powinny być martwe”, ”Wakacje z trupami” oraz ”Zimne nóżki nieboszczyka”.

Agnieszka Pruska – autorka bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera oraz opowiadań kryminalnych ”Sezon na zbrodnie” o losach Macieja Gromskiego. W drugiej swojej serii, której głównymi bohaterkami są dwie dociekliwe nauczycielki Alicja i Julia, postawiła na humor, tworząc jedne z najzabawniejszych współczesnych komedii kryminalnych.

„Książki Agnieszki Pruskiej, i te mroczne, i te lżejsze biorę w ciemno! Ta zaspokoi nawet najwybredniejsze (detektywistycznie) podniebienia, ukoi, rozbawi i zadziwi. Szczerze polecam”. (Iwona Banach)

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Hanny Kinder-Kiss.

Ciało poniekąd ponętne - audiobook od Agnieszka Pruska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć