ebook Ania, klechdy i Wielomrok
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 256

Ania, klechdy i Wielomrok
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.30
wciąż za drogo?
18.60 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
-15% 14.30 zł Lub 12.87 zł
20.00 zł
14.40 zł
14.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Pochodząca z domu dziecka Ania trafia do atrakcyjnego świata magii, zatopionego w polskich wierzeniach. Ona i jej nowi przyjaciele toczą bój ze swoimi odkrywanymi emocjami. Pierwsze miłości, zagubienie, samotność, odtrącenie przez rodziców i brak wsparcia. Bohaterowie książki też nie są idealni. Bywają zakłamani i nieufni. Robią całą masę błędów i płacą za swoje wpadki. Ale to nie odbiera im tego, że nadal mogą być dobrymi ludźmi.  

„Ania, klechdy i Wielomrok” jest światełkiem w tunelu dla młodego czytelnika, który spoglądając na bohaterów książki może się z nimi identyfikować. Wiedząc, że popełnienie błędu nie sprawia, że się jest skreślonym na całe życie.     „Powieść Baranowskiego ma to do siebie, że bardzo szybko zaprzyjaźniamy się z główną bohaterką. Dzięki temu śledzimy jej historię z zapartym tchem i kibicujemy w licznych przygodach. Mimo wielu bohaterów, pojawiających się od pierwszych stron, bardzo łatwo się połapać kto jest kim i jakie ma zamiary. To w takich książkach lubię. Wyraziście napisane postacie pozwalają z łatwością zagłębić się w świat Ani.(...) Jest to również książka, z której uważny czytelnik może wyciągnąć wiele pozytywnych wartości. To liczy się najbardziej w czasach, gdy wiele książek jest grafomańskim wybrykiem, który za zadanie ma tylko przynosić pieniądze.” fragment recenzji krytyka literackiego, Łukasza Piotrowskiego, prowadzącego instagramowy profil „camera_movie”

Ania, klechdy i Wielomrok od Bartłomiej Baranowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć