ebook Bo we mnie jest lęk: Moje zmagania z nerwicą
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 5) Ilość stron (szacowana): 356

Bo we mnie jest lęk: Moje zmagania z nerwicą
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.30
wciąż za drogo?
-19% 13.50 złpremium: 8.10 zł Lub 8.10 zł
13.30 zł Lub 11.97 zł
17.09 zł Lub 15.38 zł
18.00 zł
13.49 zł
15.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Nerwica lękowa to choroba, która potrafi zniszczyć życie. Jej największym zagrożeniem jest izolacja chorej osoby z życia społecznego i niemożność wykonywania podstawowych czynności, takich jak zrobienie zakupów, pójście do pracy, czy uczestniczenie w zajęciach. Anna Piotrowska odczuła to wszystko na własnej skórze. To świat, który doskonale zna.

Autorka postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z czasów, kiedy choroba dopiero zaczęła dawać o sobie znać, kiedy zaczęła się jej alienacja. Na szczęście w jej otoczeniu znalazły się życzliwe osoby, dzięki którym podjęła walkę z chorobą. Pierwszym krokiem była odpowiednia diagnoza i pogodzenie się z nią. Następnym etapem było znalezienie odpowiedniego terapeuty, a dalej… Dalej to już tylko dużo cierpliwości i samozaparcia oraz wsparcie bliskich osób.

Bo we mnie jest lęk: Moje zmagania z nerwicą od Anna Piotrowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć