ebook Okruchy raju - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 570) Ilość stron (szacowana): 256

Okruchy raju - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.17
Audiobook - najniższa cena: 28.88
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.88 zł Lub 25.99 zł
34.21 zł Lub 30.79 zł
36.00 zł
28.93 zł
32.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść otwierająca kolejny cykl epicki autorki bestsellerowej „Arabskiej Sagi”. Audiobook „Okruchy raju” przenosi nas do Indonezji i innych krajów Azji Południowo-Wschodniej i zanurza w tamtejszym pełnym kontrastów życiu.

Tym razem Tanya Valko umieściła akcję powieści w Indonezji i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej. Dramatyczne dzieje bohaterów możemy śledzić od roku 1965, okresu „komunistycznego upuszczenia krwi” poprzez czystki wśród ludności chińskiej, aż po okrucieństwo czasów współczesnych, pełnych kontrastów pomiędzy bogactwem a życiem na skraju nędzy w dżakarckich slumsach. Książka ukazuje pasje i uczucia oraz podłoże psychologiczne ludzkich czynów, które tak często różnią się od europejskich motywacji i znanych nam stereotypów.

Do Azji przybywają Dorota, która w młodości poślubiła Libijczyka, oraz jej córka Marysia, która sama jest już matką. Tym razem ich losy splatają się z życiem typowych Azjatów, dzięki czemu poznajemy Azję „od kuchni”, przedstawioną z perspektywy nie tylko jej mieszkańców, ale również Europejek.

Jak Dorota i Marysia odnalazły się w Azji? Co zmieniło się w ich życiu? Jak przeszłość wpływa na ich codzienność?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Katarzyny Anzorge.

Okruchy raju - audiobook od Tanya Valko możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć