ebook Inaczej o wartościach - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Inaczej o wartościach - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 8.60
Audiobook - najniższa cena: 8.90
-40% 8.90 zł
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
14.90 zł Lub 13.41 zł
13.73 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane
Z okazji premiery książki pt. „Inaczej o wartościach” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego przekazujemy Państwu w formie prezentu seminarium filmowe z udziałem gwiazd polskiego kina.

https://youtu.be/ssfN8uxTVzU

Wartości są wszystkim, co uznajemy w swoim życiu za ważne, do czego chcemy dążyć i co chcemy posiąść lub osiągnąć. Nasza hierarchia wartości decyduje o tym, jakich wyborów dokonujemy, o co dbamy i czym się w życiu zajmujemy.

Szczególną rolę pełnią wartości nadrzędne, którym podporządkowane są wszystkie inne. Takimi dominującymi wartościami mogą być: rodzina, miłość, szczęście, prawda, wolność, zdrowie, prostolinijność, wiedza, satysfakcjonująca praca.

Jakie cechy charakteru mogą w nas wytworzyć wartości nadrzędne? Jak wybierać swoje wartości i jaki wpływ przyjęty system wartości będzie miał na nasze życie? Tego między innymi dowiesz się z tego audiobooka.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Aleksandra Bromberka.

Inaczej o wartościach - audiobook od Andrzej Moszczyński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć