ebook Nigdy cię nie zapomnę
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 111)

Nigdy cię nie zapomnę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.01
Audiobook - najniższa cena: 25.46
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
19.14 zł
22.01 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
22.97 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Finał poruszającej sagi rodzinnej autorstwa Czarodziejki kobiecych uczuć!

Teresa i Maksymilian myśleli, że wszystko, co najlepsze, dopiero przed nimi. Wspólną przyszłość burzy jeden moment – gdy w ich życiu niespodziewanie zjawia się mały chłopiec, owoc romansu z przeszłości, kobieta z bólem podejmuje decyzję o zakończeniu małżeństwa. Maks nie ma jednak zamiaru się poddać i robi wszystko, aby odzyskać utracone zaufanie. Tym bardziej że w życiu jego żony jest już inny mężczyzna gotowy nieść wsparcie w każdej trudnej chwili.
Tymczasem kolejne pokolenia Dobrzyńskich urządzają sobie życie w nowej rzeczywistości. Miłosz i Aleks, korzystając ze sprzyjającego przedsiębiorcom czasu lat dziewięćdziesiątych, zakładają razem firmę. Spółka rozwija się szybko, co czyni ją atrakcyjną dla większych biznesmenów. Mężczyźni podejmują decyzję o zachowaniu udziałów. Nie wiedzą jeszcze, że niektórych propozycji w świecie rodzącego się kapitalizmu nie należy odrzucać…

„Nigdy cię nie zapomnę” to opowieść o zaufaniu, którego łatwo nadużyć, trudnej drodze do przebaczenia, ale też nadziei, którą warto zawsze pokładać w rodzinie.

Nigdy cię nie zapomnę od Gabriela Gargaś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć