ebook Megadeth. Nieznana historia powstania legendarnej płyty Rust in peace
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 459)

Megadeth. Nieznana historia powstania legendarnej płyty Rust in peace
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
-30% 27.94 złpremium: 16.76 zł Lub 16.76 zł
-14% 25.79 zł Lub 23.21 zł
34.90 zł
40.83 zł Lub 36.75 zł
42.99 zł
30.09 zł
34.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Wokalista i gitarzysta Megadeth przedstawia kulisy powstania legendarnej płyty zespołu – Rust in Peace

Gdy album Rust in Peace ukazywał się w 1990 roku, przyszłość zespołu była niepewna. W związku z niedawnym występem na bijącym wszelkie rekordy popularności festiwalu Monsters of Rock, a także wobec sporej popularności na listach sprzedaży nowych albumów Slayera, Anthrax i Metalliki, ciążyła na nim coraz większa presja, by wydać wyjątkowy krążek.

W książce MEGADETH. Nieznana historia powstania legendarnej płyty Rust in peace wokalista i gitarzysta grupy, Dave Mustaine, odsłania przed czytelnikami zespołową kuchnię – proces twórczy, lecz także szaleństwo, które towarzyszyło muzykom w trakcie prac nad najsławniejszą płytą zespołu. Wspomina o żmudnych poszukiwaniach nowych członków grupy oraz ekipy wspomagającej formację, o próbach łączenia interesów różnych muzyków oraz radzenia sobie z problemami, które trapiły ich, gdy album zaczynał odnosić sukces. Przeczytamy tu także o presji związanej ze sławą, która ostatecznie doprowadziła do rozpadu zespołu.

A jednak ten rozpad stanowił jedynie początek kolejnego etapu. Narodziny tego albumu okazały się zaledwie wstępem do tego, co nastąpiło później. Alkohol, narkotyki, seks, pieniądze, władza, prestiż oraz kłamstwa – zarówno te, które zespołowi opowiadali ludzie z branży, jak i te, którymi muzycy formacji raczyli się nawzajem – sprawiły, że łączącą niegdyś członków zespołu więź przeżarła rdza, która strawiła wszystko, poza samą muzyką.

Megadeth. Nieznana historia powstania legendarnej płyty Rust in peace od Dave Mustaine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć