ebook Letnie przesilenie - audiobook
4.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 104)

Letnie przesilenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.57
Audiobook - najniższa cena: 21.27
wciąż za drogo?
23.90 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
29.95 zł
21.27 zł
29.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Epicka opowieść o ludziach żyjących w latach siedemdziesiątych, epoce zmian wartości i nowego spojrzenia na świat. To kolejne pokolenie bohaterów uwielbianej sagi „Prawda zapisana w popiołach”.

Kinga Dargiewicz, Amelia Chełmicka oraz Kostek Piotrowski, Krzysztof Wielopolski, Grzegorz Łyszkin i Karol Lewin nie pamiętają wojny, jednak ona wciąż powraca za sprawą wspomnień i przeżyć ich rodziców. Rozdarci pomiędzy tym, co prawe i właściwe, a tym, co wygodne i proste, muszą odpowiedzieć sobie na wiele pytań dotyczących moralności, zasad i swojego miejsca na ziemi. Pragną pójść swoimi ścieżkami losu, jednak zagadki z przeszłości nie pozwalają im zapomnieć zarówno o wielkiej namiętności, jak i równie ogromnej nienawiści. To opowieść o miłości, przyjaźni, zdradzie i zemście za zrujnowane dzieciństwo.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Elżbiety Kijowskiej.

Letnie przesilenie - audiobook od Joanna Jax możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć