ebook Lupo - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4142)

Lupo - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 25.13
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
31.90 zł
32.33 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
33.90 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pierwsza część 3-tomowej sagi o bezwzględnych, nowojorskich gangsterach. Trzymająca w napięciu powieść o mafii i zarazem wzruszająca historia miłosna. Ebook „Lupo” (formaty do pobrania epub i kindle mobi) to „książka, którą czyta się z wypiekami na twarzy” („USA Today”).

„Był diabelsko przystojny.
Był samotnikiem.
W Nowym Jorku miał opinię krwiożerczego i bezwględnego.
I to on postanowił, że zostanę jego żoną. To miał być prosty układ oparty na wymianie przysług. Bez żadnych oczekiwań i warunków. Z wyjątkiem jednego: nigdy nie będę mogła go opuścić. Jednak nie od dziś wiadomo, że życie jest pełnie niespodzianek. Miałam zaledwie dwadzieścia jeden lat, byłam sierotą bez bez domu i grosza przy duszy i już zdążyłam się przekonać, że w życiu nie ma nic za darmo.
Choć Capo był jedynym mężczyzną, który naprawdę mnie rozumiał, obiecałam sobie, że nigdy nie będę wobec nikogo dłużna” – fragment powieści „Lupo”

Mariposa Flores sądziła, że nikomu nic nie zawdzięcza, ale prawda była taka, że wszystko zawdzięczała Capo, na którego mówiono kiedyś Makiaweliczny Książę Nowego Jorku.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Kamieńskiego.

Lupo - audiobook od Bella Di Corte możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć