ebook Dobra siostra - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 37864)

Dobra siostra - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - polecana oferta: 29.18
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł
-29% 26.53 zł
30.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść autorki bestsellerowej „Teściowej”. Dobra i zła… tylko która jest którą? Siostry Fern i Rose z pozoru łączy więź, jaka może być tylko między bliźniaczkami. Role są ustalone – Rose to ta odpowiedzialna, podczas gdy Fern uważana jest za ekscentryczną. Mimo różnic są sobie bardzo oddane i chronią się nawzajem od najmłodszych lat, ale czy ta więź starczy, by zmierzyć się z tajemnicami ich obu?

Poczucie bezpieczeństwa było Fern i Rose szczególnie potrzebne, gdyż ich matka była socjopatką ukrywającą przed całym światem swoją okrutną naturę. Jedynie Rose to widziała – Fern zawsze dostrzegała w ludziach tylko dobrą stronę.
Wiele lat temu Fern zrobiła jednak coś bardzo, bardzo złego, a Rose nikomu o tym nie powiedziała. I zapomniała o tym, póki siostra nie zaoferowała jej pomocy przy realizacji marzenia o dziecku. I choć zauważa z przerażeniem, że wybory siostry mogą nie skończyć się dobrze dla nich obu, to nie dostrzega, że Fern szuka w tym wszystkim jednego – klucza do tajemnic, które Rose okazuje się również skrywać przed światem.
A gdzieś w tle nadal pozostaje potwór z dzieciństwa – okrutna matka…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Maszy Boguckiej.

Dobra siostra - audiobook od Sally Hepworth możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć