ebook Kama: Historia Kamili Skolimowskiej
4 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Kama: Historia Kamili Skolimowskiej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
-18% 22.74 zł Lub 20.47 zł
27.90 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
29.36 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Opowieść o najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej. „To była Cud-Dziewczyna. W sporcie Wielka. W życiu skromna, z ogromnym poczuciem humoru. Pamiętam, jak opowiadała mi, że chce zostać policjantką, jak konsekwentnie realizowała swój plan. Jak razem włóczymy się po Paryżu i mówi ze śmiechem, że z podróży zna tylko stadiony. Taka była Kama. Szkoda, że przeleciała przez życie jak kometa” – Dorota Wellman

Co można osiągnąć do 27. urodzin?

Znaleźć przyjaciół, wyzwolić ciekawość, szukać odpowiedzi, stawać w obronie, polubić siebie, rozpoznać swoje mocne strony, czuć, upadać, cieszyć się, płakać, podnosić się, kochać, śmiać się, żałować, złościć, wybaczać, coś zyskać, coś stracić…

Kamila Skolimowska, choć zmarła w wieku 27 lat, doświadczyła tego wszystkiego. I więcej – poznała smak triumfu. Nie miała jeszcze 18 lat, gdy zdobyła złoty medal na igrzyskach w Sydney.
Nie jest to jednak tylko tragiczna opowieść. Kama (bo tak ją wszyscy nazywali) niedoskonałości zmienia w atut, dokłada niezłomność charakteru i nabywa pewności, że sport będzie ważną częścią jej życia.
Jest zwyczajną dziewczyną, która ma tę przewagę nad innymi zwyczajnymi dziewczynami, że doskonale wie, czego chce. Dzięki determinacji, silnej osobowości, łutowi szczęścia i życzliwości najbliższych zdobywa nagrodę należną największym mistrzom.
Robi coś jeszcze. Inspiruje nas, bez względu na to, ile mamy lat, do odpowiedzi na kluczowe pytanie: A Ty? Czy już wiesz, co chcesz zrobić ze swoim życiem?

Rekomendacje e-booka Kama: Historia Kamili Skolimowskiej:

„Kama była wyjątkową kobietą, zawodniczką, koleżanką i przyjaciółką. Czytając tę książkę, przez chwilę poczułam, jakby Kamila znów była obok. Wróciło wiele wspomnień. Łączył nas sport, ale też serdeczna przyjaźń. Cieszę się, że ta książka jest pełna życia, radości, emocji, bo taka właśnie była Kama” – Otylia Jędrzejczak

„Wyjątkowa książka o wyjątkowej dziewczynie. Kama taka, jaką ją pamiętamy!” – Szymon Ziółkowski

Kama: Historia Kamili Skolimowskiej od Tomasz Czoik, Beata Żurek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć