ebook Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Część 1, 2 i 3 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Część 1, 2 i 3 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 26.16
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
40.74 zł Lub 36.67 zł
26.16 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Relaksujące dźwięki natury z lasu i polskiego ogrodu. Śpiewające ptaki i rechot żab daje uspakajający efekt dla ciała i umysłu. Tych odgłosów natury można słuchać w każdym miejscu gdzie jesteśmy, w pracy, w domu podczas prac lub nauki oraz w trakcie zasypiania na dobry zdrowy sen. Ta spokojna muzyka jest przeznaczona do ćwiczenia jogi i medytacji, do pracy umysłowej w biurze oraz do ćwiczeń relaksacyjnych i odpoczynku. To uzdrawiająca muzyka dla umysłu. Wycisza umysł z nadmiernych emocji i pozwala spokojnie usnąć. Na zdrowy sen dla dorosłych i dla rozwoju, nauki i uspakajania dzieci. Kontakt z naturą uspakaja umysł i pomaga w wyrównaniu ciśnienie krwi oraz pogłębieniu oddechu. Działanie to wspomaga usypianie i zapadanie w głęboki sen, co szczególnie pomaga osobom z trudnościami w zasypianiu.

Relaxing sounds of nature from a Polish garden in the countryside. Singing birds and the croaking of frogs in the Polish countryside give us the calming effect of nature wherever we are. Contact with nature calms the mind and helps to balance blood pressure and deepen breathing. These are the sounds from my garden. Soft music for yoga and meditation, mental work in the office, and relaxation and rest exercises. It is healing music for our mind. It calms the mind from excessive emotions and allows you to sleep peacefully. For healthy sleep for adults and for the development, learning and calming of children.

Relaksujące dźwięki natury z polskiego ogrodu na wsi. Część 1, 2 i 3 - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć