ebook Wszystkie życia Heleny P. - audiobook
2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Wszystkie życia Heleny P. - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.27
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
22.90 zł
-14% 29.67 zł Lub 26.70 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.05 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Życie bywa niesamowicie przewrotne. Potrafi odebrać wszystko, by w zamian dać nieoczekiwaną, drugą szansę. Nigdy bowiem nie wiadomo, kogo spotka się na zakręcie losu, kto tylko wbije nóż w plecy, a kto poda pomocną dłoń w chwili największego kryzysu…

Narratorka opowiada o znanej aktorce Helenie P., która na skutek wielu niesprzyjających okoliczności wpada w nałóg, stacza się na samo egzystencjalne dno, po którym czeka na nią już tylko mało wytworny pogrzeb. Helena P. oficjalnie zostaje uznana za zmarłą. Jednak bohaterka przebywając pewnego dnia w mieście Ł., na plakacie teatralnym rozpoznaje jak żywą - twarz Heleny P.

Narratorka postanawia zbadać sprawę cudownego zmartwychwstania aktorki i po dostaniu się do garderoby gwiazdy udaje się kobiecie nawiązać kontakt z Heleną. Historia, jaką artystka obdarza narratorkę, wydaje się co najmniej z innego świata!

Jeśli lubisz dynamiczne powieści, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, które zdecydowanie częściej wyciśną z oczu łzy rozbawienia niż smutku – jest to tytuł dla Ciebie!

Na nasze życie składa się szereg mniej lub bardziej niesamowitych zdarzeń. Można o nich mówić z wielką powagą, można także okrasić je szczyptą humoru i dzięki temu opisywać lekko i ze zdrowym do nich dystansem.

Ten drugi sposób opisywania losów swoich bohaterów stosuje w swoich pełnych błyskotliwych żartów powieściach Danuta Noszczyńska.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ewy Abart.

Wszystkie życia Heleny P. - audiobook od Danuta Noszczyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć