ebook Rachunek nieprawdopodobieństwa. Tom 2
4.57 / 5.00 (liczba ocen: 16)

Rachunek nieprawdopodobieństwa. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.79
wciąż za drogo?
22.14 złpremium: 14.29 zł Lub 14.29 zł
14.79 zł Lub 13.31 zł
14.90 zł
25.56 zł Lub 23.00 zł
26.90 zł
16.90 zł
21.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Jak może się czuć genialny matematyk, specjalista od algorytmów szyfrujących, kiedy na skutek niezrozumiałej afery, w którą został wplątany, nie może podjąć żadnej pracy naukowej i zmuszony jest zatrudnić się jako nauczyciel w liceum?

Jak może się czuć młody mężczyzna, który spotkał największą miłość swego życia i z różnych przyczyn nie może wyznać swego uczucia dziewczynie, w której się zakochał?

Paweł Jeż to facet z problemami, ciągną się za nim nierozwiązane sprawy. Przez przypadek trafia do liceum plastycznego, w którym uczy się Ania Kielanowicz. Okrzyknięty przez uczniów Potworem, poturbowany psychicznie, śmiertelnie zakochany, próbuje jakoś wyprowadzić swoje życie na prostą, lecz krok w krok idą za nim ludzie z przeszłości, którą dawno chciałby zostawić za sobą. Czy uda mu się przeniknąć aferę, która zrujnowała mu życie? Co będzie z jego wielką miłością?

Rachunek nieprawdopodobieństwa jest ostatnią częścią cyklu Okruchy gorzkiej czekolady.

Rachunek nieprawdopodobieństwa. Tom 2 od Elżbieta Sidorowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć