ebook Devil
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 360)

Devil
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-19% 20.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
18.18 zł
27.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Wracając do Filadelfii, dwudziestoczteroletnia Hailey Warren ma prosty plan. Zamierza spędzić czas z bliskimi, znaleźć pracę i wynająć małe mieszkanie w centrum. Los oferuje jej jednak całkiem inny scenariusz, gdy na jaw wychodzi prawda.

Okazuje się, że Thomas – brat Hailey – zadłużył firmę na pół miliona dolarów. Zdesperowany zwraca się o pomoc do Victora Sharmana, jednak mężczyzna stawia warunek. Spłaci dług, jaki ciąży na Warrenach, jeżeli Hailey zgodzi się z nim zamieszkać.

Aby uratować rodzinny biznes, dziewczyna będzie zmuszona stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, który w Filadelfii nosi miano samego Diabła.

Jak bardzo zmieni się jej życie, gdy Hailey przekroczy próg mrocznej rezydencji, mając w głowie tylko jedno pytanie: dlaczego Victor Sharman wybrał właśnie ją?

Devil od Julia Brylewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zło nie zawsze ma straszne oblicze. Równie często bywa piękne. Łatwo jest więc całkowicie się w nim zatracić, nie mając o tym absolutnego pojęcia.
Cza­sa­mi za­trzy­ma­nie się w biegu wcale nie ozna­cza pod­da­nia się w dą­że­niu do zwy­cię­stwa.więce
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć