ebook Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 110)

Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.95
Audiobook - najniższa cena: 34.93
wciąż za drogo?
34.81 złpremium: 22.46 zł Lub 22.46 zł
-27% 26.95 zł
31.82 zł Lub 28.64 zł
31.90 zł
37.43 zł Lub 33.69 zł
29.90 zł
30.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Wstęgi Aleru wciąż wiszą nad Grombelardem. Nieuchronnie nadciąga kolejna Wojna Potęg. Dziś, jutro, a może za tydzień, gdzieś pośród smaganych wiatrem i deszczem szczytów, ożyje wroga siła. Ciężkie Góry po raz drugi w swej historii popękają od ciosów, będą się rozpadać, płonąć…
 
Każda kraina ma swoje legendy. Wśród szarych skał, w mokrych i ciemnych jaskiniach, śpiewa się o Królu Gór, niepokonanym olbrzymie powalającym wrogów samą siłą swego spojrzenia. O jego wiernym towarzyszu, wielkim kocie gadba, który okazywał szacunek wrogom. O małej Armektance, której przeznaczeniem było w tych górach umrzeć, a jednak pokochała je całym sercem, a Ciężkie Góry pokochały ją. O zdradzie, najpodlejszej z możliwych, a jednak niezbędnej. O poświęceniu całego gatunku, które miało zmienić losy świata. 
Tak, to wszystko legendy. Ale bez legend Grombelard to tylko deszcz i wiatr.
 
O e-booku Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru blogerzy napisali: 
 
Muszę przyznać, że z każdym kolejnym tomem ten cykl robi na mnie coraz większe wrażenie. Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru to kolejna wspaniała podróż do świata fantasy stworzonego przez Feliksa W. Kresa. Książka kontynuuje wątki rozpoczęte w Sercu gór, prowadząc do interesującego finału. - Łukasz Marciniak - Świat fantasy
Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru od Feliks W. Kres możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wstęgi Aleru to druga część Grombelardzkiej legendy, w której obserwujemy kulminację wydarzeń zapoczątkowanych w pierwszej części. Wiele z pozoru mało ważnych zdarzeń, nagle okazuje się mieć duży wpływ, co pokazuje jak cała historia była od początku starannie zaplanowana. Dowiemy się także wielu nowych informacji o samym Grombelardzie, które spowodują, że ujrzymy tę krainę w nowym świetle. Co więcej, autor odkrywa wiele tajemnic na temat tytułowych Wstęg, jak również konfliktu Aleru i Szerni. Jestem bardzo ciekawy co z tego wszystkiego wyniknie, ponieważ zapowiada się interesująco i nietuzinkowo!

Feliks W. Kres przyzwyczaił mnie, że nie oszczędza swoich bohaterów i nie inaczej jest we Wstęgach Aleru. Trup ścieli się gęsto, nikt nie bierze jeńców, a bohaterowie przeżyją wiele trudnych i ciężkich chwil. Często są zmuszeni walczyć z wieloma przeciwnościami, aby osiągnąć swój cel. Co więcej, autor pokazuje, że w Grombelardzie tak naprawdę życie ludzkie, czy też kocie, nie znaczy zbyt wiele wobec gór i potęg, które się tutaj skrywają. Muszę przyznać, że z każdym kolejnym tomem ten cykl robi na mnie coraz większe wrażenie.

Grombelardzka legenda. Wstęgi Aleru to kolejna wspaniała podróż do świata fantasy stworzonego przez Feliksa W. Kresa. Książka kontynuuje wątki rozpoczęte w Sercu gór, prowadząc do interesującego finału.

Ocena: 5/6
©Świat fantasy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć