ebook Boski kurort
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 52)

Boski kurort
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Lipstick Books
E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 35.41
wciąż za drogo?
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
22.90 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Kaja i Liliana od dłuższego czasu tworzą relację, której głównym spoiwem jest pożądanie. Wyjazd do kurortu miał je odprężyć i nadać nowy powiew świeżości w ich związku. Plany jednak komplikuje przystojny szef hotelu, który wywołuje w Kai mnóstwo emocji i otwiera jej oczy na nowe doznania. I nie tylko. Powoli udowadnia jej, że miłość jest tylko jedna... Niestety, przyjaźń z Lilianą stoi pod znakiem zapytania. A gorycz, jaką w sobie nosi przyjaciółka, stopniowo zaczyna się ujawniać.

Przyjaźń czy miłość? Czy walka, jaką stoczy ze sobą Kaja, da jej ukojenie i chwilę radości? A może wybierze jednak to, co już sprawdzone, wypróbowane? Czyli stabilność u boku Lilki i bycie na drugim planie?

O e-booku Boski kurort blogerzy napisali: 

Boski kurort ma w sobie lekkość letniej opowieści, ale i wątki trudniejsze, jedne i drugie nakładają się na siebie tworząc pełną pasji, sensualnych wrażeń, niełatwych decyzji oraz przede wszystkim postaci, obok których nie przechodzi się obojętnie. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Boski kurort od K. A Figaro, Alicja Skirgajłło możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wakacyjno-urlopowa atmosfera sprzyja oderwaniu się od problemów i czasem pozwala na spojrzenie na siebie oraz swoje życie z całkiem innej perspektywy. Co musi się wydarzyć, że dochodzi do głosu to, co wcześniej było spychane na bok? Czasem zmiana otoczenia, poznanie kogoś kto odkrywa w nas to, o czym zdążyliśmy zapomnieć i po prostu uczucie, o jakim się marzyło, a przyszło w najmniej spodziewanym momencie.

Odcięcie się od codzienności, pozwolenie sobie na moment zapomnienia, a może po prostu szansa na coś nowego, w tym, co stało się rutyną? Urlop dla Kai miał być czasem mile i przyjemnie spędzonym, kurort gdzie ma zarezerwowany pobyt zachęca do słodkiego lenistwa i odpoczywania. Jednak nie tak łatwo zapomnieć o problemach pozostawionych w domu, nawet jeśli ktoś bardzo się stara i robi dużo by skupić się na tu i teraz. Wakacyjna znajomość, którą Kaja zawarła wywiera na niej silniejsze wrażenie niż sama chciałaby to przyznać. Czy to jedynie chwilowy kaprys? W końcu to nie powinno być nic poważnego, bo jeśli jest inaczej to stawia to pod znakiem zapytania wszystko to, co do tej pory wystarczało lub raczej wydawało się za takie. Jaka powinna być miłość i czy dla niej warto poświęcać inne więzi? Co jeśli to jedynie chwilowe zauroczenie? A jeśli nie? Tak dużo pytań i tylko jedna właściwa odpowiedź, jaką musi znaleźć dla siebie Kaja, lecz co jeśli będzie błędna?

Pewne historie rozpoczynają się tak, że już po kilku zdaniach wiemy, iż czeka nas niezapomniana lektura. Boski kurort zapewnia nam ją wraz pełnym pakietem wrażeń, prawdziwym All Inclusive w wydaniu książkowym. Gorące uczucia, skomplikowane relacje i przede wszystkim nietuzinkowi bohaterowie są znakiem rozpoznawczym K.A. Figaro oraz Alicji Skirgajłło, a ich duet pisarski przynosi co najmniej podwójną dawkę tego, co najlepsze w twórczości pisarek. Spodziewajcie niespodziewanego się podczas czytania, bez nerwowego zagryzania ust też się nie obędzie. To nie jest powieść taka jak wiele, ale jedna z niewielu, pełna zmysłowości, ale i trudnych pytań z nieoczekiwanym finałem w ramach zaostrzenia apetytu na więcej. Jednak nim on nastąpi czytelnicy mają okazję zobaczyć jak wiele twarzy może mieć miłość i co, niekiedy jest za nią brane. Pisarki, w na pozór tylko prostej historii, zawarły celne spostrzeżenia dotyczące sfery uczuć, to, co wydaje się proste i nieskomplikowane ma czasem pogmatwane korzenie. Dotknęły również kwestii przyjaźni oraz więzi, jakie wyszły poza jej ramy i stały się czymś więcej, co nie zadowala, lecz stało się codziennością. Boski kurort ma w sobie lekkość letniej opowieści, ale i wątki trudniejsze, jedne i drugie nakładają się na siebie tworząc pełną pasji, sensualnych wrażeń, niełatwych decyzji oraz przede wszystkim postaci, obok których nie przechodzi się obojętnie.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć