ebook George i poszukiwanie kosmicznego skarbu - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1685)

George i poszukiwanie kosmicznego skarbu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.20
Audiobook - najniższa cena: 24.35
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.35 zł 20% rabatu
-23% 25.33 zł Lub 22.80 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
29.61 zł
32.90 zł
Inne proponowane

Kolejna odsłona przygód George’a w kosmosie. Książka autorskiego duetu, który wie, jak rozpalić wyobraźnię czytelnika! Lucy Hawking dzięki doświadczeniu, jakie zdobyła podczas lotów w stanie nieważkości, i wywiadom z astronautami doskonale oddaje realia lotów kosmicznych, a Stephen Hawking i jego koledzy fizycy w barwny i lekki sposób opowiadają o najnowszych teoriach na temat podróży po Wszechświecie.

Przeżyjmy razem kolejną kosmiczną przygodę!

George bardzo się zasmucił na wieść, że jego przyjaciółka Annie i jej ojciec przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Eric ma rozpocząć nową pracę przy programie lotów kosmicznych – będzie szukać oznak życia we Wszechświecie. Na szczęście rozłąka nie trwa zbyt długo. Kiedy dziewczynka stwierdza, że kontaktują się z nią kosmici, by przekazać jej ostrzeżenie, George rusza na pomoc. On, Annie, superinteligentny komputer Kosmos i Emmett, nowy irytujący kolega, udają się na poszukiwanie kosmicznego skarbu po całej Galaktyce i nie tylko…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego.

George i poszukiwanie kosmicznego skarbu - audiobook od Lucy Hawking, Stephen Hawking możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć