ebook Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 328

Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.30
Audiobook - najniższa cena: 36.75
wciąż za drogo?
36.75 zł Lub 33.08 zł
36.75 zł
36.75 zł
Inne proponowane

Przewidywana data premiery 3 sierpnia 2021

Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel

Nie ma znaczenia, czy chodzi o rozwijanie biznesu lub wykorzystanie swojego doświadczenia i znajomości, żeby zapewnić sobie ważny awans, czy o przekonanie krnąbrnego dziecka, by wreszcie poszło spać. Każda z tych sytuacji może zakończyć się niepowodzeniem. Najczęściej wynika ono z akceptacji tego, co akurat się przydarza. Zamiast wykorzystać potencjał zdarzeń, ludzie szukają wymówek: gdzieś utknęli, ktoś ich wykorzystał albo zostali pominięci. Tymczasem wrodzoną cechą naszego gatunku, która niegdyś umożliwiła nam przetrwanie, jest zdolność do osiągania celu.

W książce opisano koncepcję powershiftu - mechanizmu przenoszenia mocy prowadzącego do nieuchronnego sukcesu. Dowiesz się, jak zastosować tę niezwykłą metodę, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem i przejąć panowanie nad swoim życiem. Przekonasz się, że dzięki umiejętności przenoszenia siły - z innych ludzi na siebie, z siebie na innych, z jednej dziedziny na drugą - można skutecznie doprowadzić do transformacji. Z kolei te przemiany mogą napędzać rozwój osobisty i zawodowy, pozwolić na rozwinięcie własnego biznesu czy też pomóc w osiągnięciu celu, który bez tego na zawsze pozostałby w sferze marzeń!

Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać:

  • swój wpływ: zaczniesz robić wrażenie i poprawiać swoją reputację
  • umiejętności negocjacyjne: wykształcisz technikę odnoszenia obustronnych zwycięstw
  • relacje międzyludzkie: zadbasz o więzi, rozwiniesz je i utrwalisz

Nie ma żadnych ograniczeń. Istnieją tylko okresy stagnacji - Bruce Lee

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Artura Bocheńskiego.

Powershift. Przeobraź dowolną sytuację, sfinalizuj dowolną transakcję i osiągnij dowolny cel - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od John Daymond, Daniel Paisner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć