ebook Recepta na prokrastynację. 21 sprawdzonych taktyk budowania dobrych nawyków - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 208

Recepta na prokrastynację. 21 sprawdzonych taktyk budowania dobrych nawyków - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.93
Audiobook - najniższa cena: 29.93
wciąż za drogo?
29.93 zł Lub 26.94 zł
29.93 zł
29.93 zł
Inne proponowane

Przewidywana data premiery 24 sierpnia 2021

Naucz się, jak nie zwlekać z aktywnością, szybko podejmować działanie i robić więcej w krótszym czasie!

Czy często cierpisz z powodu prokrastynacji? Czy zdarza Ci się, że z trudem przekonujesz się do rozpoczęcia pracy nad ważnymi projektami? Czy pozwalasz na to, by lista zadań do wykonania rozrastała się do takich rozmiarów, że masz wrażenie przytłoczenia i dopada Cię stres?

Jeśli tak, to musisz sięgnąć po prosty środek: Receptę na prokrastynację.

Wyobraź sobie, że pękająca w szwach lista zadań w mgnieniu oka się kurczy. Wyobraź sobie, że błyskawicznie oceniasz sytuację i ustalasz, którym projektom przyznać priorytet. Wyobraź sobie, że codziennie kończysz pracę i masz jeszcze mnóstwo wolnego czasu!

W Recepcie na prokrastynację znajdziesz sprawdzone techniki umożliwiające znieczulenie się na impuls prokrastynacji. Poznasz przyczyny zwlekania z rozpoczęciem pracy. Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak zastosować zawarte tu rady w życiu osobistym i zawodowym, dzięki czemu niektóre skłonności uda Ci się zdusić w zarodku. Ten zwięzły i treściwy poradnik pomoże Ci poskromić Twojego wewnętrznego hamulcowego, przez którego odkładasz obowiązki, projekty i aktywności. Podejmiesz konsekwentne działania, które katapultują Twoją produktywność na nieznane wcześniej poziomy!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Chorążego.

Recepta na prokrastynację. 21 sprawdzonych taktyk budowania dobrych nawyków - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od Damon Zahariades możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć